Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Części do Twojego domu i mieszkania zawsze powinny być dopasowane do wygodnego użytku oraz designu. W tym miejscu znajdziesz wszystkie możliwe części czy elementy, które nie tylko ułatwią Twoje życie, czyniąc produkty prostszymi w użyciu, ale także wpasują się do Twoich pomieszczeń.

 

Znajdź potrzebną część zapasową

Od tych drobnych, po te większe elementy, które służą sprawnemu działaniu! Każdą potrzebną część znajdziesz i dopasujesz do produktów, które zamierzasz lub już kupiłeś. Od małych łożysk, po nasadki w różnym rozmiarze. Wszystko, co potrzebne do poprawnego sterowania elektrycznego lub ręcznego.

 

Jakość wyrażona w liczbach

Z naszych linii produkcyjnych dziennie wyjeżdża ok. 800 rolet, co oznacza taką samą lub podwójną liczbę komponentów i elementów, które służą naszym klientom. Potrzebujesz wiedzieć więcej? Zobacz, co możesz znaleźć w naszej ofercie części i produktów do obsługi rolet, markiz czy innych urządzeń.