Oblicz minimalny udźwig silnika:
mm
Wprowadzona wartość nie jest liczbą!
mm
Wprowadzona wartość nie jest liczbą!
Oblicz

Silniki rurowe do rolet zewnętrznych

Automatyzacja rolet zewnętrznych

Automatyczne i elektryczne sterowanie roletami zewnętrznymi to nowoczesne i komfortowe rozwiązanie, które bez wątpienia ułatwia życie. Pełną kontrolę nad podnoszeniem i opuszczaniem rolet zewnętrznych dają silniki rurowe mechaniczne lub radiowe, sterowane z wybranych i wygodnych miejsc w domu lub poza nim. Dobrze dobrany silnik oraz rodzaj sterowania to gwarancja niezawodnej pracy oraz skutecznej ochrony domu przed potencjalnym włamaniem. Silniki wykonane z wysokiej jakości komponentów są kompatybilne z roletami zewnętrznymi Sagio, ale także dostosowane do pozostałych modeli dostępnych na rynku. Proces automatyzacji rolety nie jest trudny, a nasze silniki wyprodukowane zostały z myślą o sprawnym, szybkim i prostym montażu, który można z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie. System dobrze zaprogramowanych silników pozwala na pełny nadzór nad roletami zewnętrznymi, zwiększając poziom zabezpieczenia domu i uwalniając myśli od potencjalnych zagrożeń.

Automatyzacja rolet zewnętrznych
Sterowanie silnikami - piloty i przełączniki

Silniki rurowe sterowane ręcznie lub zdalnie

Niezawodna, spersonalizowana i pełna kontrola nad pracą silnika wymaga indywidualnych rozwiązań, dlatego w naszej ofercie można znaleźć dwa rodzaje silników do rolet zewnętrznych: mechaniczne (sterowane ręcznie) oraz radiowe (sterowane bezprzewodowo). Silniki mechaniczne charakteryzują się większą siłą udźwigu oraz bogatą ofertą bezpiecznych przełączników i włączników przewodowych. Natomiast silniki radiowe wyposażyliśmy w zmienny, kodowany sygnał radiowy, który pozostaje niemożliwy do przechwycenia przez potencjalnych włamywaczy. Ilość dostępnych pilotów naściennych i bezprzewodowych oraz mnogość ich funkcji, ilości obsługiwanych kanałów czy możliwości czasowego ustawienia pracy rolet to wyjątkowe cechy, które przekonują do wyboru naszych systemów automatyzacji rolet zewnętrznych. Oferowane przez nas narzędzia technologiczne w postaci różnego rodzaju silników i systemów sterujących to ukłon w stronę klientów oczekujących najnowszych i najskuteczniejszych produktów.

Mnogość modeli i rozmiarów

Dobrze dobrane siniki zapewnią skuteczne, niezawodne i wieloletnie sterowanie roletami zewnętrznymi. Dostępne w ofercie modele silników do rolet, różniące się między sobą pod względem rozmiarów, siły udźwigu czy systemu pracy dają, możliwość dokonania najlepszego wyboru, który w pełni zaspokoi Twoje potrzeby. Dobieranie silników do rolet zewnętrznych i ich paramentów oraz odpowiednia konfiguracja ustawień, przełożą się na ciche, płynne i bezawaryjne funkcjonowanie silnika, które docenisz przy każdym podniesieniu lub opuszczeniu rolety. W ofercie znajdują się modele silników mechanicznych SL oraz radiowych TDEF odpowiednie dla małych rolet zewnętrznych, których powierzchnia pancerza nie przekracza 4m2, jak i te, które bez problemu poradzą sobie z roletą ważącą ponad 100kg. By w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, do oferty wprowadziliśmy także silnik z opcją otwierania awaryjnego podczas braku dostawy prądu.

Modele i rodzaje silników