Markiza tarasowa, Malta, Na wymiar, Velatro

Produkt jest dostępny

Markiza Tarasowa, Malta, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
2178,91

Szczegóły produktu

Do góry

Wzbogać aranżację swojego tarasu o luksusowy, wakacyjny klimat

Zaprojektowane by zdobić, wzmocnione by chronić. Markizy tarasowe o wzmocnionej konstrukcji zacienią taras, który stanie się Twoim ulubionym miejscem odpoczynku!

Markizy nad oknami

Markiza nie jest produktem zastrzeżonym tylko dla kawiarenek czy ulicznych ogródków. Teraz ten sam klimat może wypełnić także Twój taras. Schroń się przed deszczem lub słońcem pod jedną z najpiękniejszych osłon.

Markiza tarasowa w kasecie

Konstrukcja markizy w pigułce

Rama wykonana z aluminium ekstrudowanego

Przegubowe, wzmocnione ramiona

Urokliwy daszek

4 długości wysięgu

Maksymalna szerokość: 5 m

Po co Ci markiza?

Ochrona przez cały dzień

Spędzanie czasu na własnym tarasie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Chroniąca przed gorącym słońcem oraz promieniowaniem UV, markiza Malta zaciemnia przestrzeń oraz zabezpiecza przed nagrzewaniem się pomieszczeń.

Słońce padające na markizę
Markiza na tarasie

Wakacyjny klimat

Piękne, wielkokolorowe lub jednobarwne tkaniny to starannie wybrane połączenia oraz kolory, które kojarzą się z elegancją oraz luksusowymi wakacjami. Dobierz kolor do elewacji, okna lub ogrodu – możesz wybierać ze 140 wzorów!

Montaż w różnych warunkach

Każdy dom potrzebuje innych rozwiązań. Dlatego do naszych markiz możesz wybrać jednen z dwóch rodzajów uchwytów – do ściany lub do sufitu! Dzięki temu markiza będzie na pewno pasować do Twojego wyjątkowego domu.

Markiza tarasowa nad wejsciem do domu
Zainspiruj się!

Dlaczego jest taka wygodna?

Wybierz najlepszy dla siebie moment na skuteczną ochronę. Możesz to robić siedząc w wygodnym fotelu lub na hamaku. Wbudowany silnik sterowany drogą radiową, obsługiwany dostarczonym w zestawie pilotem, pozwala zrezygnować ze skomplikowanego montażu przełącznika w ścianie. Jedyne, co należy zrobić to podłączyć zasilanie do silnika. A markizą możesz sterować z dowolnego miejsca w domu lub ogrodzie. Do wyboru także ręczne sterowanie korbą.

Moskitiera gotowa z płetwą

Silnik

Cichy i bezobsługowy

Z awaryjnym otwieraniem

Jednokanałowy

Moskitiera gotowa bez płetwy

Korba

Ręczne, wygodne sterowanie

Lewa lub prawa strona sterowania

3 długości korby

Poszycie markizy

Zatrzymaj ostre promienie słońca

Całkowicie poliestrowy, gruby materiał poszycia o gramaturze ponad 300g/m2 dodatkowo pokryliśmy powłoką poliuretanową. Dzięki temu tkanina nad Twoją głową nie będzie przepuszczać szkodliwych promieni UV.

Zmienny kąt nachylenia

Wypoczywaj i nie przejmuj się słońcem

Zmieniaj kąt nachylenia ramion markizy i ciesz się ochroną dopasowaną do kąta padania promieniowania UV! Poszycie możesz zmienić aż do 85°! Markiza będzie się sprawdzać przy mocnym słońcu w zenicie, a także podczas słonecznego popołudnia.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Premium
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry