MOSKITIERY BALKONOWE

Markiza balkonowa

Moskitiery balkonowe - lato bez owadów!

Montaż moskitier na drzwi balkonowe to skuteczny sposób na to, aby uchronić swój dom przed owadami i jednocześnie zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Sprawdza się to szczególnie wtedy, gdy spędzamy dużo czasu w ogrodzie, bawiąc się z dziećmi czy organizujemy przyjęcie dla przyjaciół. Wpływa to zarówno na nasz komfort psychiczny, jak i estetyczny - niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy. Dzięki przemyślanym, nienarzucającym się formom, zarówno moskitiery balkonowe przesuwne, jak i otwierane czy magnetyczne można z łatwością dopasować do indywidualnych potrzeb i cieszyć się ich funkcjonalnością przez lata.

Nasze moskitiery balkonowe wykonane są materiałów odpornych na odkształcenia, korozję i działanie warunków atmosferycznych. Dzięki przemyślanej, lekkiej i solidnej konstrukcji są łatwe zarówno w montażu, jak i użytkowaniu. Przy produkcji siatki wykorzystano powlekane włókno PVC, co sprawia, że niestraszne jej przedarcia czy rozciągnięcia. Każdy model można dostosować do wszystkich typów okien i drzwi dzięki personalizacji pod względem rozmiarów, mocowania czy kolorystyki.

Rodzaje moskitier na drzwi balkonowe

Moskitiery Przesuwne - podczas otwierania nie zajmują dodatkowego miejsca, dlatego doskonale sprawdzą się przy dużych przeszkleniach - drzwiach tarasowych, suwankach, witrynach czy ogrodach zimowych. Wśród moskitier balkonowych przesuwnych znajdziemy jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe modele, płynnie poruszające się na szynach lub progach.

Moskitiery rolowane - działają na podstawie specjalnego mechanizmu sprężynowego. Pozwala on sprawnie rozwijać i zwijać siatkę do estetycznej, aluminiowej skrzyni, będącej dodatkową ochroną przed insektami i zanieczyszczeniami. Rozbudowana funkcjonalność pozwala na montaż pojedynczej lub podwójnej siatki oraz wyboru rodzaju montażu, kierunku zwijania moskitiery balkonowej oraz ustawienia jej stałych części.

Moskitiery magnetyczne - doskonałe rozwiązanie dla często uczęszczanych wyjść na ogród czy taras. Dzięki precyzyjnie rozmieszczonym magnesom dwie części siatki zamykają się błyskawicznie. Ten mechanizm w połączeniu z gęstymi oczkami tworzą skuteczną barierę przed owadami. Dużą zaletą moskitier na magnesy jest prosty montaż bez konieczności wiercenia oraz możliwość docięcia jej do pożądanych rozmiarów.

Moskitiery na zawiasach - montowane są do ramy drzwi tarasowych czy wejściowych za pomocą zawiasów. Te moskitiery na drzwi balkonowe są łatwe i wygodne w użyciu, dzięki wbudowanemu uchwytowi i magnesom, które automatycznie domykają siatkę. Za szczelność i ochronę przed insektami odpowiada dodatkowo uszczelka szczotkowa.

Markiza balkonowa
moskitiera ramkowa
Moskitiera zwierzęta
moskitiera okienna