1.
Będę żyć bliżej natury.
Wprowadzę do domu więcej słońca i piękna za pomocą drewnianych żaluzji, które ocieplą jego wizerunek. Postaram się dbać o środowisko i uczynić mój dom bardziej ekologicznym.
2.
Zadbam o zdrowszy sen.
Aby stworzyć przestrzeń przeznaczoną do efektywnego wypoczynku, udekoruję okna w mojej sypialni roletami lub zasłonami z tkaniny zaciemniającej. Przekształcę sypialnię w oazę relaksu, do której będę z utęsknieniem powracać każdego wieczoru i nabierać sił na kolejny dzień.
3.
Będę chronić mój dom roletami.
Zafunduję sobie przyjemny chłód latem i ciepło zimą. Zmniejszę hałas z zewnątrz, jednocześnie poprawiając akustykę moich pokoi. Inaczej mówiąc, zadbam o swoje dobre samopoczucie- niezależnie od pory roku.
4.
Rozświetlę moje wnętrza.
W tym roku wpuszczę do mojego domu więcej światła i ożywię wnętrze roletą, aby stworzyć intymną i odprężającą atmosferę. Uczynię z mojego domu ciepłą i przyjazną przestrzeń, wprowadzając więcej relaksującego koloru Classic Blue.
5.
Zamienię balkon w mały ogród.
Gdy tylko powrócą słoneczne dni, za pomocą markizy zaaranżuję na moim balkonie zacienioną przestrzeń, która pozwoli mi odpocząć na świeżym powietrzu. Skutecznie osłonię się przed spojrzeniami przechodniów istworzę sobie swój własny mini-ogród. Będę wygrzewać się na słońcu przez całe lato i to z całkowitym spokojem!