Domondo urządza:

Strefa Kibica

Przejdź do swojej strefy:
DARMOWA DOSTAWA DLA KAŻDEGO KIBICA!

Na świeżym powietrzu

Przed meczem czy po meczu – zadbaj o strefę relaksu w ogrodzie lub na tarasie

Zacieśnij kibicowskie przyjaźnie i wspólnie, w biało-czerwonych barwach przygotujcie się do meczu! Zadbaj o wygodną strefę, która będzie sprzyjać sportowym dyskusjom lub przyrządzaniu przekąsek! Chroniące przed słońcem żagle, markizy czy parasole stworzą przestrzeń, w której wraz z rodziną i znajomymi nakręcicie się na sportowe emocje. A kiedy będzie już po wszystkim, wrócicie tam, by świętować zwycięstwo lub ochłonąć z emocji na świeżym powietrzu.

Żagle przeciwsłoneczne

Lubisz ustawiać wszystko pod siebie? Żagle przeciwsłoneczne idealnie wpasują się nawet w nietypowy ogród czy balkon. Różne kształty, rozmiary i kolory pozwolą dopasować tę marynistyczną i bardzo wakacyjną ochronę przed upałem do każdych warunków i wybiórczych potrzeb.

Sprawdź ofertę żagli! Już od 67,32 zł
Parasole

Parasole z centralnie ustawionym stelażem stworzą przyjemne miejsce z ograniczoną ilością promieni słonecznych. Dzięki mechanizmowi zginania, możesz dowolnie ustawić poszycie pod kątem świecącego słońca, a dookoła lub pod nimi ustawisz ulubione leżaki, fotele czy stolik na przekąski!

Sprawdź ofertę parasoli! Już od 569,00 zł
Markizy tarasowe

Charakteryzuje je skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV oraz banalnie prosta obsługa. Markizy tarasowe stanowią skuteczną ochronę przeciwsłoneczną dla tarasu, mebli oraz pomieszczeń, nie zapominając o ochronie Twojej skóry. Z naszą markizą sportowe emocje nie opadną nawet podczas niezapowiedzianego deszczu.

Sprawdź ofertę markiz! Już od 649,00 zł

Otwarte trybuny

Gdy atmosfera przed telewizorem zmusza do przewietrzenia salonu

Kiedy sportowcy przyprawiają nas o zawał serca, a komentator nie przestaje podkręcać emocji – trzeba schłodzić temperaturę! Otwórz szeroko okna – niech radość i ekscytacja ulotnią się trochę i pozwolą wytrzymać nacięcie do ostatniego gwizdka! Moskitiera chroniąca przed uciążliwymi owadami i markiza odbijająca słońce jak Grosicki czy Krychowiak piłkę w stronę naszych napastników, skutecznie pomogą ujść emocjom i gorącej atmosferze panującej przed telewizorem.

Moskitiery

Dopasowane rozmiarem z dokładnością do 1 mm, moskitiery z siatką przeciw owadom skutecznie blokują drogę insektom, które chcą dostać się do Twojego domu. Moskitiera nie pozwoli na to, by cokolwiek rozpraszało Cię podczas kibicowania biało-czerwonym!

Sprawdź ofertę moskitier! Już od 40,90 zł
Markiza balkonowa

Obniż temperaturę swoich pomieszczeń i atmosfery przed telewizorem! Markiza, którą zawiesisz nad oknem zapobiegnie nagrzewaniu się pomieszczeń promieniami wpadającymi przez okno i schłodzi powietrze. Podwójna ochrona przed upałem!

Sprawdź ofertę markiz! Już od 141,90 zł

Salon kibica

Stwórz doskonałą przestrzeń, gdzie nic Cię nie rozproszy

Głośne goooool, dobiegające w trakcie mundialu z każdego zakątka osiedla może czasem zrujnować całe napięcie i świetną atmosferę. Zwłaszcza, gdy transmisja sąsiada informuje Cię o zdobytej bramce 3 sekundy szybciej, niż Twój ekran! Stwórz swoją strefę kibica według własnych potrzeb! Wycisz ją, osłoń od sąsiada lub zabezpiecz przed odbijającymi się w ekranie telewizora promieniami słońca. Niech każdy ogląda mecz i przeżywa sportowe emocje tak, jak lubi najbardziej.

Rolety zaciemniające

Struktura zaciemniającego, poliestrowego materiału daje efekt wyciszenia pomieszczenia oraz odcięcia się od chaosu panującego czasem za oknem. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią przeżywać sportowe emocje w domowym zaciszu.

Sprawdź ofertę rolet! Już od 54,99 zł
Zasłony zaciemniające

Przedłużą poranek po wieczornych emocjach lub zasłonią przed sąsiadem, który łypie okiem na Twoje meczowe przekąski. Nie przepuszczają wiele światła, przez co wnętrze staje się idealnym miejscem do kibicowania w towarzystwie dzieci i osób starszych.

Sprawdź ofertę zasłon! Już od 55,20 zł
Rolety plisowane zaciemniający

Stwórz własną oazę spokoju. Plisa pozwoli Ci skryć swoje wnętrza przed zgiełkiem zewnętrznego świata. Zaciemniająca plisa to materiał, który składa się niczym wachlarz w dowolnym miejscu na Twoim oknie.

Sprawdź ofertę plis! Już od 79,90 zł
Rolety zewnętrzne ze Screenem

Roleta zewnętrza to sposób na sąsiada, który psuje całe napięcie, szybciej krzycząc GOL! Dla zwolenników kompleksowej ochrony - rolety z ekranem przeciwsłonecznym, który powstrzyma komary, chroni przed UV i nagrzewaniem pomieszczeń.

Sprawdź ofertę rolet zewnętrznych! Już od 487,96 zł

Dołącz do nas na Facebooku

Kibicuj biało-czerownym razem z nami i bądź na bieżąco z promocjami!