Roleta dachowa pasująca do okien dachowych marki VELUX ®, Zaciemniająca, Promocja

granatowa, C04 (38,3x74 cm)
od 89,81 zł 166,66 zł
80103248
(0 opinii)
Produkt jest dostępny Wysoka dostępność produktu w magazynie
Rata już od: 2,12 zł Sprawdź informacje o racie
Gwarancja jest dostępna Sprawdź informacje o gwarancji

Kolor:

Widoczne kolory produktu mogą się różnić w zależności od jakości i ustawień ekranu. W rzeczywistości będą wyglądały inaczej w zależności od natężenia i rodzaju światła.

Typ okna:

Produkt jest dostępny Wysoka dostępność produktu w magazynie
Rata już od: 2,12 zł Sprawdź informacje o racie
Gwarancja Sprawdź informacje o gwarancji
Są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz stworzyć na swoim poddaszu miejsce pełne spokoju i komfortu. Zaciemniająca roleta do okien dachowych, którą stworzyliśmy w oparciu o popularne okna marki VELUX ® nie przepuszcza światła i chroni przed nagrzewaniem, by weekendowe poranki lub popołudniowe drzemki były przyjemniejsze.

Rolety dachowe idealnie sprawdzą się w:

Zaprojektowanie łazienki, która jest praktyczna i jednocześnie estetyczna to nie lada wyzwanie. Pełnia relaksu oraz swoboda, którą chcemy odczuwać, grają w łazience pierwsze skrzypce, dlatego naszą roletę na okna dachowe wyposażyliśmy w zaciemniający materiał, który pozwoli spędzić długie godziny przygotowań w komfortowej atmosferze. Przyciemnienie oraz eleganckie barwy pozwolą na stworzenie przyjemnego nastroju, który sprzyjać będzie relaksującym chwilom po ciężkim dniu pracy. Odpowiednio dobrana roleta, chroniąca przed nagrzewaniem się pomieszczeń, zamieni łazienkę w miejsce wprowadzające w dobre samopoczucie.
Któż nie marzy o pięknej sypialny na poddaszu? By zapewnić sobie komfort i wygodę, a także odpowiednie warunki do snu, trzeba skupić się na najlepszej ochronie. Zaciemniający materiał nie przepuszcza ostrych promieni słonecznych, które w przypadku okien dachowych są bardziej uciążliwe. Do dobrze dobranej rolety dorzuć wygodny materac, ulubioną poduszkę i voilà! Twoja sypialnia będzie idealnym miejscem na relaks i zdrowy, spokojny sen.
Pokój na strychu? Niskie skosy z oknami, przez które masz piękny widok na niebo? Bez względu na to, czy najwyższą kondygnację zaaranżujesz na sypialnię, biuro czy kącik zabaw dla dzieci – w końcu to miejsce z najlepszym naturalnym oświetleniem! Narażone jest jednak na mocniejsze działanie ostrych promieni słonecznych oraz promieniowania UV, które jest szkodliwe i wpływa niekorzystnie na temperaturę panującą na strychu czy poddaszu. Dokładne dopasowanie rolet do rozmiarów okien marki VELUX ®, a także zaciemniający materiał wyposażony w nienagrzewającą się powłokę będzie izolować ciepło, a w pomieszczeniu utrzyma optymalną temperaturę.
Nasze rolety dopasowaliśmy do okien dachowych marki VELUX ® – wiodącego producenta okien. Nie musisz więc martwić się o rozmiar – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model (poniżej rysunek, jak poprawnie odczytać model), a roleta na pewno będzie pasować do Twojego okna. Nasze rolety wyposażyliśmy w boczne prowadnice, w których porusza się materiał, dzięki czemu zapewniliśmy swobodę poruszania materiałem oraz dobre podparcie i szczelną barierę. Roletę można ustawić w dowolnej pozycji, zapewniając skuteczną ochronę i idealną równowagę pomiędzy naturalnym oświetleniem a komfortem termicznym. 

Jak poprawnie wybrać model rolety?

Aby poprawnie dopasować roletę dachową do swojego modelu okna marki VELUX ®, należy sprawdzić kod produkcyjny (wymiarowy) okna, który pomoże zidentyfikować potrzebny rozmiar. Każde z okien marki VELUX ® posiada swoją własną tabliczkę informacyjną (patrz na obrazek poniżej). Zazwyczaj możesz ją znaleźć w prawym lub lewym górnym rogu okna. W przypadku okien wyprodukowanych po 2012 roku, marka VELUX ® dodała do kodów wymiarowych pojedynczą literkę K, która służy tylko jako informacja o nowej generacji produktu.
Materiał: Wysokiej jakości materiał (100% tkanina poliestrowa)
Grubość materiału: 0,28 mm
Masa powierzchniowa tkaniny na m²: 310 g
Materiał kasety i listwy bocznej: Aluminium
Kolor kasety i listwy bocznej: Srebrny
Pielęgnacja: Zmiotka do kurzu / przetarcie wilgotną szmatką
Pasuje do: Okien dachowych marki VELUX ®
Gwarancja: 2 lata
(0 opinii)
Oceny klientów
5
0 opinii
4
0 opinii
3
0 opinii
2
0 opinii
1
0 opinii
Dodaj opinię
Napisz własną opinię.
Opinia zostanie dodana po weryfikacji.
Wprowadź znaki widoczne na obrazku:

Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe