Kod produktu: 1000009871

Roleta bambusowa R bambus, 150x220 cm

 
Dostępność:
brak w magazynie

34,00 zł
Roleta bambusowa R

Kolor::

Szerokość [cm]::

Wysokość [cm]::


Cechy produktu:
- Materiał z prętów bambusowych
- Filtruje światło słoneczne i rozprasza ciepło
- Możliwy montaż bez wiercenia za pomocą uchwytów zaciskowych
- Czyszczenie wilgotną szmatką
- Zabezpieczenie przed dziećmi w zestawie
Szczegóły produktu
Do góry

Zapach drewna i naturalna gra światła w domowym zaciszu

Z roletą bambusowa można być pewnym dwóch rzeczy: skuteczniej ochrony prywatności oraz nietuzinkowego, orientalnego designu.

UWAGA: Nasze rolety wykonane są z naturalnego tworzywa. Oznacza to, że rolety zamówione w tym samym kolorze, mogą różnić się od siebie ilością słojów, odcieniem czy reakcją na warunki atmosferyczne. Różnice wynikające z właściwości tworzywa nie są podstawą do reklamacji.

NASZE ROLETY BAMBUSOWE STWORZYLIŚMY DLA…

Każdego, komu zależy na tworzeniu własnego designu, dopasowanego do rytmu i stylu życia.

Wielbicieli naturalnego charakteru wnętrz

Ciepło oraz klimat, jaki powstaje w pomieszczeniu dzięki rozproszeniu światła przechodzącego przez drewno docenisz w trakcie spokojnego relaksu przypominającego wypoczynek w salonie SPA.

Osób, dbających o ciepło domowego ogniska

Tylko Ty wiesz, jaki charakter powinien panować w Twoich wnętrzach, by każdy czuł się w nim miło i przyjemnie. Delikatne i naturalne drewno spotęguję ten efekt, a odwiedzający Cię goście na długo zapamiętają orientalną aurę pomieszczenia.

Ludzi, szukających niebagatelnych aranżacji

Drewno to szansa na design, którego nie ma nikt inny. Sama decydujesz w jakim miejscu ma rozpraszać światło, a gdzie tworzyć dekorację w orientalnym charakterze. Pewne jest to, że będzie to zawsze dekoracja jedyna w swoim stylu.

Z JAKIEGO DREWNA WYKONANE SĄ NASZE ROLETY BAMBUSOWE?

Naturalny filtr światła

osiągnęliśmy dzięki wykorzystaniu bambusowego tworzywa pochodzącego w 100% z naturalnych drzew bambusowych rosnących w Azji. Bambus to najszybciej odnawialne na świecie tworzywo. Jego drewno wykorzystywane jest także jako budulec czy żywność.

Poszczególne i drobne listewki połączyliśmy ze sobą

wykorzystując wzmocniony system nici oraz przeszyć. Łączy on listewki w jedną całość, dodatkowo dając efekt delikatnych prześwitów pomiędzy nimi, które w naturalny sposób rozpraszają światło.

Wytrzymały system zwijania

to połączenia linek, które zwijają roletę ku górze w sposób odwrotny niż w przypadku materiałowych roletek. Listewki bambusa zwijają się w rulon od dołu w ten sposób, że cały efekt zwiniętego drewna pozostaje wciąż widoczną dekoracją.

Drewniane listewki docinamy w różnych rozmiarach

Dostępnych jest 9 różnych szerokości oraz 2 standardowe wysokości, które pozwolą na zakrycie okien normalnych oraz balkonowych. Dokładne cięcie listewek gwarantuje ich delikatne i nieniszczące się zakończenia.

5 naturalnych odcieni do każdego wnętrza

Nasze rolety bambusowe wykonaliśmy w 5 naturalnych odcieniach. Każdy z nich pasuje do innego stylu oraz pomieszczenia, jednak wszystkie łączy naturalny charakter, który wprowadzą do każdego pokoju.

Wygoda i skuteczność w dopasowanym systemie

Stabilny i …

Pojedyncze listewki połączyliśmy nićmi w takim samym kolorze. Równe ostępy przeszyć zabezpieczają przed poruszaniem się drobnych listewek na boki.

wytrzymały

Roletę bambusową wyposażyliśmy w dwie takie same, grubsze listwy. Do górnej przyczepione są wsporniki oraz uchwyty na których wiesza się roletę.

Lekkie …

Bambus to także jedno z najlżejszych tworzyw. Nasze roletki ważą niewiele, dzięki czemu można montować je na ramie okiennej nawet w sposób nieniszczący okna.

i łatwe w montażu

Wystarczy tylko w odpowiednim miejscu przyczepić wkręcane lub bezinwazyjne uchwyty, by zamontować roletę do skrzydła okiennego. I gotowe!

GDZIE NAJLEPIEJ PASUJĄ ROLETY BAMBUSOWE?

Kuchnie,

w których towarzystwo drewnianych desek i świeżych ziół wzbogacone o naturalny bambus stworzy warunki do tworzenia kulinarnych i naturalnie zdrowych posiłków dla najbliższych.

Wnętrza o niespotykanym charakterze

Orientalna czy naturalna aranżacja wymaga zastosowania dopasowanych elementów oraz dekoracji. Z roletami bambusowymi zapewnisz sobie najlepszą prywatność.

Zielone pokoje

Nic innego tak bardzo nie kojarzy się z naturą jak piękna zieleń w połączeniu z drewnianymi odcieniami. Nawet jeśli kolor zielony to tylko dominujący dodatek w Twoim pokoju – roleta bambusowa będzie idealną osłona okienną w tej aranżacji.

Czyszczenie

Każda osłona zasługuje na odpowiednią pielęgnację. Dbanie o nie zapewni ich nienaganny wygląd na co dzień.

Wystarczy, że od czasu do czasu przetrzesz je wilgotną szmatką. Pamiętaj, że rolety wykonane są z naturalnego materiału, dlatego też w naturalny sposób będą reagować na promieniowanie UV czy bardzo wysoką wilgotność.

Z delikatnego zakurzenia bardzo szybko wyczyścisz je za pomocą miotełki czy miękkiej końcówki odkurzacza.

PRZYKŁADOWE ARANŻACJE Z WYKORZYSTANIEM ROLET


Najczęściej zadawane pytania

Bartek, 32:
Gdzie i jak zawiesić rolety bambusowe?
Rolety bambusowe wieszamy na oczkach, które są przyczepione do listwy. Haczyki można przyczepić w dowolnym miejscu: do ramy okna lub do ściany. W akcesoriach można także dokupić bezinwazyne uchwyty z oczkami, które nie zniszczą ramy okiennej lub ściany.
Alicja, 35:
Czy listewki w rolecie mogą się połamać? Są odporne na wyginanie?
Przy użyciu dużej siły listewki mogą ulec pęknięciu. Bambus jako drewno posiada dość dużą elastycznośc, jednak nadmiernie wyginanie może spowodować wygięcia lub połamanie rolety.
Janka, 40:
Jak czyścić rolety bambsuowe?
Materiał wykorzytstany do stworzenia rolet to naturalne tworzywo, które jest podatne na oddziaływanie otoczenia. Radzimy użyć delikatnie wiglotnej ścierki do mocniejszych zabrudzeń. Na co dzień wystarczy miotełka do kurzu.
Krystyna, 45:
Jak pakowane są rolety? Czy będzie ona gotowa do zawieszenia?
Sposób pakowania naszych rolet dostosowany jest to tego, by wszystkie jego elementy przetrwały transport i dotarły do Ciebie w nieuszkodzonym stanie. W przypadku rolet są one zwinięte i połączone z listwą montażową, wiec nie ma konieczności wykonywania żadnych dodatkowych czynności. Roleta jest już gotowa do zamontowania na uchwyty.
Dane techniczne
Do góry
Zawartość opakowania

1 x roleta bambusowa VICTORIA M (wymiary i kolory do wyboru)
1 x elementy montażu łącznie z zabezpieczeniem przed dziećmi
1 x instrukcja montażu

Dane techniczne
Mocowanie: Montaż ścienny lub do skrzydła okna (także zaciskowo; wsporniki zaciskowe dostępne dodatkowo)
Obsługa: Za pomocą sznura pociągowego i hamulca sznura znajdującego się po prawej stronie
Rodzaj materiału: Wysokiej jakości pręty bambusowe (100% bambus)
Wysokość pakietu: Ok. 25 cm
Pielęgnacja: Przetarcie wilgotną szmatką
Gwarancja: 2 lata