Kod produktu: 1000009467

Roleta Dzień i Noc Wolnowisząca, Gotowa, BASIC R biała 80x175 cm

 
Dostępność:
brak w magazynie

18,53 zł
Roleta Dzień i Noc Wolnowisząca, Gotowa, BASIC R

Kolor::

Szerokość [cm]::

Wysokość [cm]::


Cechy produktu:
 
Zaprojektuj rolety według własnego pomysłu korzystając z większej palety kolorów i dowolnych rozmiarów!
 

Szczegóły produktu

Do góry

Piękno pasiastej kreacji i prostych rozwiązań

Eleganckie i klasyczne zestawienie zachwycającego prostotą designu pasiastego wzoru z mariażem światła, to zmyślna kombinacja funkcjonalności z estetyką.

Roleta wolnowisząca na ścianie

Dużym atutem wolowiszących rolet dzień i noc jest przeplatany wzór tkaniny – naprzemiennie ułożone zaciemniające i przepuszczające światło pasy sprawią, że w bardzo szybki i wygodny sposób uczynisz wnętrze jasnym lub przytłumionym. Wystarczy jeden lekki ruch dłonią, by pomieszczenie stało się intymną i dyskretną oazą, w której chętnie wypoczniesz po ciężkim dniu pracy i wszystkich obowiązkach.

Rolety wolnowiszące - co warto wiedzieć?

Na każde popularne okno

Na wysokie i niskie, szerokie i wąskie! Rolety wolnowiszące występują w gotowych rozmiarach. Dwie wysokości – 175 oraz 230 cm stworzone zostały z myślą o oknach zwykłych oraz balkonowych. Kilkanaście wariantów szerokości to skłon w stronę osób, które posiadają popularne okna dwuskrzydłowe o różnych wymiarach.

Materiał rolety

Postaw na święty spokój

Standardowe i popularne rozwiązana, to zawsze także te skuteczne i niezawodne. Dlatego roleta wolnowisząca montowana jest za pomocą wkrętów. Pozwala to na zamontowanie jej do prawie każdej płaskiej powierzchni. W zależności od Twoich potrzeb możesz zawiesić ją na ścianie, na oknie lub nawet we wnęce okiennej. Do paczki dołączony jest zestaw montażowy wraz z kołkami.

Elementy i akcesoria montażowe

Zobacz, jak prezentują się nasze rolety

Kuchnie
Toalety
Łazienki
Należy podać całkowitą wielkość rolety (tkanina + system). Tkanina jest zawsze węższa od systemu o ok. 30mm.
*Produkty gotowe o różnych rozmiarach przygotowywane są z oddzielnych partii materiałów. Oznacza to, iż w niektórych przypadkach 2 roletki z tego samego koloru mogą delikatnie różnić się od siebie odcieniem. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, zamów produkt na wymiar.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Basic
Gwarancja: 2 lata

Użytkownicy oglądali także

Do góry