Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Rolety dachowe (39 produktów)

Rolety na okno dachowe pasujące do Twojego wnętrza lub poddasza

Dbałość o Twoją wygodę

Dokładność i precyzja to nieodzowne elementy rolet dachowych, które dostosowane są nie tylko do Twojego wymiaru, ale także do modelu okna. Materiał poruszany w dwóch równoległych szynach zakrywa każdy, najmniejszy skrawek szyby, a mechanizm obsługi daje efekt lekkości przesuwania materiału. Dopasowanie rolety do okna dachowego da Ci poczucie posiadania prestiżowego produktu, który chroni i zdobi Twoje pomieszczenia. Dzięki temu pozbędziesz się obaw o nagrzewanie pomieszczeń, a odpoczynek w pomieszczeniach na poddaszu nabierze nowego klimatu.

Jakie mam okno dachowe

Wybierz materiał, który spełni każdy warunek

Dla Twojej wygodny nie tylko dopasowaliśmy produkty do modeli okien dachowych, ale także stworzyliśmy bogatą ofertę materiałów, które różnią się od siebie przepuszczalnością światła. Świadomość tego, co chcesz osiągnąć w połączeniu z przemyślanym wyborem materiału, da Ci możliwość stworzenia osobliwego charakteru pomieszczeń. Gwarancja bezpieczeństwa i idealnego oświetlenia pomieszczenia spowoduje, że chętniej będziesz spędzać czas w swoim domu.

Ochrona na najwyższym poziomie

Materiał, który ma chronić przed słońcem lub spojrzeniami wścibskich sąsiadów musi posiadać pewne cechy, by dać Ci gwarancję najlepszej ochrony. Dodatkowe warstwy materiału lub specjalne struktury dają możliwość zastosowania rolet do okien dachowych w każdym pomieszczeniu, mieszkalnym czy przemysłowym. Zmienne warunki dotyczą także wnętrz, warto zatem być przygotowanym na wszystko. Pewność skutecznej ochrony to Twoja spokojna głowa o bezpieczeństwo rodziny i bliskich.