Rolety dzień i noc wolnowiszące, Na wymiar, PREMIUM, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Dzień i Noc Wolnowisząca, Na Wymiar, PREMIUM

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
149,90
Szczegóły produktu
Do góry

Rolety wolnowiszące ze sklepu Domondo.pl
to jakość ceniona w całej Europie

Wszystkie komponenty z Polski, Polscy dostawcy, Materiały Rolety sprowadzane z Europejskich manufaktur
Domondo.pl swoim klietom zapewnia:

Rolety wolnowiszące

Nazwa sytemu wolowiszącego wzięła się od materiału rolety, który może swobodnie zwisać i zasłaniać każdą rzecz, którą chcesz.
Dosłownie każdą.

Nic nie da Ci takiego poczucia bezpieczeństwa

i komfortu, jak wolowiszący system montażu rolety materiałowej.
Roletę przykręcamy za pomocą wkrętów lub kołków ( w zależności od podłoża) do ramy okiennej lub ściany. Po wykonaniu 4 nawierceń, po 2 na każdą stronę uchwytów mocujących, przykręcamy roletę i gotowe.
Montaż nie wymaga fachowej wiedzy, specjalistycznego sprzętu ani nadzwyczajnych umiejętności.

Wszystko zajmuje niewiele więcej niż 15 minut.

Jesteś zainteresowany profesjonalną usługą montażu?

Dla osób, które cenią sobie jakość i wytrzymałość.

Nie musi zakrywać tylko okna. Może służyć jako dzielenie pomieszczeń, ekran dla rzutnika czy atrakcyjna dekoracja, która przy okazji zasłania niechciany element pokoju.

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ MONTOWANE SĄ NASZE ROLETKI

45%
NA DUŻYCH OKNACH
35%
W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
20%
NA ŚCIANACH

Materiał rolet dzień i noc

Materiał DUO to jedno z najciekawszych rozwiązań na rynku wewnętrznych systemów osłon okiennych. Podwójnie złożony materiał, który zawinięty jest o dolną listwę, podciągając się z powrotem do góry, wykonany jest z naprzemiennie ułożonych pasów. To, co wyróżnia rolety dzień i noc to dwa stopnie zaciemnienia: jedne pasy wykonane są z transparentnej siatki, poprzez którą wpada bardzo dużo światła, drugie z zaciemniającego materiału w wybranej przez Ciebie barwie.

Zwijając roletę pasy nachodzą na siebie naprzemiennie, dając efekt podobny do futra zebry (stąd też ich inna nazwa „rolety zebry”). Dzięki temu możesz ustawić je w pozycji dającej optymalną przepuszczalność światła. Płynna regulacja da Ci poczucie kontroli nad światłem w Twoim pomieszczeniu.

  • Szeroka gama kolorów
  • System koralikowy
  • Kontrola ilości światła w pomieszczeniu
  • Ochrona prywatności dopasowana do Twoich potrzeb
  • Niepowtarzalny design

DO JAKICH POKOI PASUJĄ IDEALNIE

ŁAZIENKI

Łazienki

Komfort oraz poczucie intymności, które zapewniają rolety dzień i noc to rozwiązanie do Twojej łazienki, którego szukasz. Kolory oraz szybka możliwość zapewnienia sobie prywatności to największe zalety tej rolety.

KUCHNIE I JADALNIE

Kuchnie i jadalnie

Szybka zmiana oświetlenia, sprawi, że przygotowywanie potraw będzie przyjemniejsze. Rozjaśnij kuchnię, kiedy gotujesz obiad lub ukryj się podczas nocnego podjadania w kuchni jednym pociągnięciem dłoni.

POKOJE DZIENNE

Pokoje dzienne

Salon może pełnić funkcje każdego z pokojów. Jadasz w nim, czasem się prześpisz, bawisz się, spotykasz się ze znajomymi. Do wykonywania tych wszystkich czynności potrzebujesz indywidualnego naświetlenia oraz poziomu prywatności. Odpowiedzią będą rolety dzień i noc.

KOLORY TKANIN I SYSTEMÓW

Ciemne kolory wcale nie muszą oznaczać, że wnętrza będą ponure lub smutne. Odpowiednio zestawione czarne lub szare zasłony z jasną bazą pokoju okażą się klasycznym i eleganckim dodatkiem. W niektórych aranżacjach czerń doda smaku oraz magicznego akcentu.

Zaskoczymy Cię ilością możliwych wariantów!
Zależy nam, by Twoja roleta pasowała pod każdym możliwym względem do Twojego wnętrza, okna oraz wystroju pomieszczenia.
Wybierz więc także kolor pozostałych elementów.

BEZPŁATNE PRÓBKI TKANIN
Znamy to... Przy tak dużej ilości tkanin, systemów i pomysłów ciężko się zdecydować, która tkanina będzie tą idealną. W domondo rozumiemy to, dlatego wychodząc na przeciw Twoim potrzebom oferujemy możliwość zamówienia aż do 10 darmowych próbek!
Napisz nam tylko, które tkaniny Ci się podobają, a wyślemy je do Ciebie w ciągu 72 godzin - całkowicie za darmo!

ZAMÓW PRÓBKI

Łańcuszek będzie drugim pod względem widoczności elementem rolety. Dostępne są różne kolory oraz rodzaje, które wkomponujesz w swoją aranżację. Zadecydować możesz także o tym, z której strony będzie się znajdować. Wybierz stronę okna, po której łatwiej Ci będzie obsługiwać roletę.

CHŁODNE ODCIENIE IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU MINIMALISTYCZNYM
ŻYWE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU RETRO
CIEPŁE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU KLASYCZNYM

Czyszczenie

Odpowiednio czyszczone i konserwowane rolety będą Ci służyć latami oraz zawsze zachwycać pięknym wyglądem.

Każdy materiał, by maksymalnie chronić roletę oraz ułatwić Ci ich czyszczenie pokryty jest specjalnym impregnatem. Zapobiega on brudzeniu oraz powstawaniu zagnieceń.

Jego obecność oznacza, że roletki należy czyścić bardzo delikatnie. Większość zabrudzeń wymażesz szkolną gumką do mazania lub delikatną wilgotną szmatką przy mocniejszych plamach. Zawsze susz ją rozwiniętą.

Rolet nie wolno prać w pralce ani prasować - za utrzymanie rolety w nienagannym stanie odpowiada impregnat. A to oznacza mniej pracy dla Ciebie.

Materiał rolety nadaje się także do szybkiego odświeżania rolką do ubrań lub miękką końcówką odkurzacza! Dla idealnego wyglądu oraz unikania częstego czyszczenia odświeżaj roletkę raz w tygodniu.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Co potrzebne jest do montażu?

- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety
- wiertarka oraz kołki i wkręty dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę
- śrubokręt do przykręcenia rolety


Najczęściej zadawane pytania

Tadeusz, lat 53:
Czy materiał rolety nie będzie zawadzał o klamkę od okna?
Nie, jeśli podana zostanie poprawnie zmierzona szerokość rolety. Podczas mierzenia zawsze należy uwzględnić wystające elementy okna jak klamki czy wywietrzniki. Warto skorzystać z naszej instrukcji obsługi, która dokładnie pokazuje jak należy dokonać pomiaru -> Instrukcja pomiaru
Roman, lat 43:
Jakie wkręty, kołki będą odpowiednie do przykręcenia rolety?
Długość oraz rodzaj wkrętów należy dobrać odpowiednio do rodzaju podłoża do którego będzie przykręcana roleta. Bez względu jednak na ich rodzaj, rozmiarem dedykowanym dla rolet wolnowiszących są kołki lub wkręty o rozmiarze M4. (średnica otworu na wkręt wynosi 4mm)
Anna, lat 36:
Czy materiał rolety może się pogiąć?
Materiały rolet zabezpieczone są specjalnym impregnatem, który zapobiega takim przypadkom. Jednak w przypadku bardzo silnego działania zewnętrznego, np. próby złożenia w kostkę, mogą pojawić się widoczne odkształcenia materiału.
Magda, lat 36:
Jak pakowane są rolety? Czy przyjdzie już ona złożona, czy będę musiała to zrobić samodzielnie?
Sposób pakowania naszych rolet dostosowany jest do tego, by wszystkie jego elementy przetrwały transport i dotarły do Ciebie w nieuszkodzonym stanie. Niektóre elementy rolety trzeba będzie ze sobą połączyć, jak np. wpiąć łańcuszek sterujący do wałka z materiałem, jednak nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego sprzętu. Cały proces łączenia elementów opisany jest dokładnie w instrukcji dołączonej do wysyłki.
Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat