Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta materiałowa bezinwazyjna, Przyciemniająca, STANDARD, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa Bezinwazyjna Mini, Na Wymiar, Standard

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
18,91

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety Materiałowe Przyciemniające Bezinwazyjne Mini

Wysokiej jakości materiał przyciemniający - 100% poliester o gramaturze 175-210 g/m2 (w zależności od koloru tkaniny)

Montaż bezinwazyjny: przyklejany lub za pomocą uchwytów zaciskowych (minimalna grubość skrzydła okiennego musi wynosić 10 mm, a maksymalna grubość nie może przekraczać 25 mm)

Rurka nawojowa: średnica 19 mm

Prowadzenie boczne: standardowe rozwiązanie stosowane w każdej rolecie, które zapewnia jej stabilność przy otwieraniu i zamykaniu okna

Child Safety: sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Dodatkowa opcja: przedłużone wieszaki do okien z wywietrznikami (minimalna grubość otworu okna musi wynosić 17 mm, a maksymalna grubość nie może przekraczać 22 mm)

Parasol dans la terrasse
Batiste material curtain

Rolety bezinwazyjne na wymiar - komfort na najwyższym poziomie

Jesteś fanem wygodnych i efektownych rozwiązań? Szukasz rolet na wymiar, które zapewnią Ci optymalną kontrolę nad światłem i prywatnością, jednocześnie nie przytłaczając Twojego wnętrza?

Rolety Bezinwazyjne Przyciemniające Mini to doskonałe połączenie funkcjonalności i aktualnych trendów, dzięki którym w bezinwazyjny sposób zminimalizujesz dyskomfort związany z nadmiernym oświetleniem i wzrokiem sąsiadów. Wykonane są one z przyciemniającego materiału pozwalającego stworzyć atmosferę sprzyjającą pracy, odpoczynkowi czy obowiązkom domowym. Nasze rolety na wymiar mają uniwersalny design oraz szeroką paletę kolorów, co oznacza, że doskonale sprawdzą się zarówno w łazienkach, jak i sypialniach urządzonych w każdym stylu - od klasycznego po skandynawski.

Wynajmujesz biuro i nie możesz wiercić w ścianach? Nie chcesz niszczyć swoich świeżo odremontowanych ścian lub nowych okien? Jedną z najważniejszych zalet Rolet Bezinwazyjnych Przyciemniających jest prosty montaż, który nie wymaga fachowej wiedzy czy dodatkowych narzędzi - można je przykleić do ramy lub zawiesić na specjalnych uchwytach zaciskowych nawet bez doświadczenia w majsterkowaniu!

Zasłony w jadalni
Zasłony w pokoju
Zasłony w kuchni

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata