Rolety materiałowe w kasecie, Transparentne, Na wymiar, PREMIUM, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa w Kasecie, Na Wymiar, PREMIUM

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
87,19

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety w kasecie ze sklepu Domondo.pl
to jakość ceniona w całej Europie

Wszystkie komponenty z Polski, Polscy dostawcy, Materiały Rolety sprowadzane z Europejskich manufaktur.
Domondo.pl swoim klietom zapewnia:

Rolety w kasecie
elegancja i praktyczność w jednym.

Lubisz elegancje, ale bardziej cenisz wygodę i prostotę produktu?
A może skomplikowany system nie jest dla Ciebie wyzwaniem, jeśli wiesz, że zagwarantuje to najlepsze rozwiązanie?
Mamy zatem odpowiedni produkt dla Ciebie.

ROLETY MATERIAŁOWE W KASETACH DOSTĘPNE SĄ W DWÓCH TYPACH:

PCV - przyklejane

Kaseta z tworzywa PCV daje możliwość posiadania eleganckiego wykończenia, bez wwiercania się w ramę okienną. Specjalnie przygotowany klej, znajdujący się pod kasetą umożliwia szybki, bezpieczny i wytrzymały montaż. Pierwszą montujemy kasetę, która w środku ma już wałek z nawiniętym materiałem. Prowadnice przykleja się w podobny sposób, pamiętając, by każdy element przylegał do czystej, równiej powierzchni.

Aluminiowe - przykręcane

Aluminiową kasetę należy przykręcić do ramy okiennej. Warto użyć najpierw poziomicy oraz ołówka do zaznaczenia miejsc, w których będziemy wykonywać otwory wiertarką. Po przykręceniu ostatniego wkrętu, czas na przyklejenie prowadnic. Ważne, by powierzchnie były czyste i równe, by zapewnić stabilny montaż.

PCV - co będzie potrzebne?

Kaseta, jak i wszystkie jej elementy są przyklejane. Nie potrzeba zatem dodatkowych wkrętów czy wiertarek. Ale na pewno przyda się ołówek i poziomica. Przekrój prowadnicy ma kształt litery U i sprawia, że materiał rolety znajduje się w jej wnętrzu. Całość nie przylega do szyby i ram okiennych.

Aluminiowe - co będzie potrzebne?

Aluminiową kasetę przykręcamy do ramy okiennej. Dlatego potrzebne nam będą wiertarka, wkręty, ołówek oraz poziomica. Prowadnice są przyklejane tak jak samo jak te od kasety PCV. Mają płaski, elegancki wygląd oraz dociskają materiał rolety do szyby.

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ ZAMAWIANE SĄ NASZE ROLETKI

80%
MIESZKANIA
15%
SZKOŁY
5%
BIURA

Transparentność tkanin

Tkanina transparenta

Gramatura od 80 g/m2 do 185 g/m2

Ilość modeli: 22

Przepuszczalność światła nawet do 100%

Tkanina przyciemniająca

Gramatura od 160 g/m2 do 200 g/m2

Ilość modeli: 196

Przepuszczalność światła: 90% do 30%

Tkanina zaciemniająca

Gramatura od 210 g/m2 do 340 g/m2

Ilość modeli: 32

Przepuszczalność światła: do 10%!

Materiały z różnymi podgumowaniami

DO JAKICH POKOI PASUJĄ IDEALNIE

KUCHNIE

Kuchnie

Delikatny materiał, który nie obciąży aranżacji kuchennej to idealne rozwiązanie! Przezroczysty materiał da dużo światła oraz lekkości, przy której przygotowywanie posiłków będzie prawdziwą przyjemnością.

POKOJE Z WIDOKIEM NA OGRÓD

Pokoje z widokiem na ogród

Lubisz zerkać na zieleń za oknem lub podziwiać drzewa czy kwiaty w ogródku? Transparenty materiał rolety to delikatna gramatura, która oprócz dużej ilości światła w pokoju, da Ci możliwość zobaczenia co dzieje się za oknem. Możesz też zerkać na dzieci bawiące się w ogrodzie.

STYLOWE POKOJE DZIENNE

Stylowe pokoje dzienne

Stawiasz na lekkość i styl, który wypełni Twoje wnętrze? Przezroczyste rolety oraz ich wzory i kunsztowne materiały to designerski dodatek, który wypełni aranżację i rozświetli pomieszczenia. Pozwól na to, by Twoje wnętrza ogarnął przyjemny klimat i styl.

KOLORY TKANIN I SYSTEMÓW

Kolor to nie tylko barwa, którą inaczej widzą nasze oczy. To także uczucia, które się z nim wiążą oraz nastrój, który wpływa na nasze samopoczucie.
Zawsze jest tak, że wśród jednych czujemy się lepiej, wśród drugich mniej komfortowo.
Wiemy o tym – sami jesteśmy ludźmi.
Nasze tkaniny oraz ich barwy wybierane są przez polskich designerów wnętrz i sprowadzane są tylko z polskich manufaktur. Kryteria doboru opierają się nie tylko na cechach szczególnych, ale także na ich możliwościach aranżacyjnych oraz umieszczenia ich w pasujący sposób do najnowszych trendów oraz styli mieszkań.

Bezinwazyjna kasetka w kilku kolorach, które odpowiadają wszystkim popularnym kolorom okien plastikowych i drewnianych to rozwiązanie dla wielbicieli szybkich, prostych i opłacalnych rozwiązań. Wysokość kasetki to 57mm, natomiast jej głębokość to 45mm. W zestawie także dwie prowadnice o szerokości 20mm.

Elegancko wysmuklona, o ciekawym kształcie oraz w wielu kolorach aluminiowa kaseta to sposób na stylową aranżację okna. Naturalne struktury drewna dają ciekawy efekt oraz możliwość dopasowania do posiadanych okien. Wysokość kasety aluminiowej to 79mm, głębokość to 35mm. Każda z dołączonych prowadnic ma 33mm szerokości.

Łańcuszek będzie drugim pod względem widoczności elementem rolety. Dostępne są różne kolory oraz rodzaje, które wkomponujesz w swoją aranżację. Zadecydować możesz także o tym, z której strony będzie się znajdować. Wybierz stronę okna, po której łatwiej będzie Ci obsługiwać roletę.

BEZPŁATNE PRÓBKI TKANIN
Znamy to... Przy tak dużej ilości tkanin, systemów i pomysłów ciężko się zdecydować, która tkanina będzie tą idealną. W domondo rozumiemy to, dlatego wychodząc na przeciw Twoim potrzebom oferujemy możliwość zamówienia aż do 10 darmowych próbek!
Napisz nam tylko, które tkaniny Ci się podobają, a wyślemy je do Ciebie w ciągu 72 godzin - całkowicie za darmo!

ZAMÓW PRÓBKI
CHŁODNE ODCIENIE IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU SKANDYNAWSKIM
PASTELOWE BARWY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU KLASYCZNYM
ŻYWE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU PROWANSALSKIM

Czyszczenie

Odpowiednio czyszczone i konserwowane rolety będą Ci służyć latami oraz zawsze zachwycać pięknym wyglądem.

Każdy materiał, by maksymalnie chronić roletę oraz ułatwić Ci ich czyszczenie pokryty jest specjalnym impregnatem. Zapobiega on brudzeniu oraz powstawaniu zagnieceń.

Jego obecność oznacza, że roletki należy czyścić bardzo delikatnie. Większość zabrudzeń wymażesz szkolną gumką do mazania lub delikatną wilgotną szmatką przy mocniejszych plamach. Zawsze susz ją rozwiniętą.

Rolet nie wolno prać w pralce ani prasować - za utrzymanie rolety w nienagannym stanie odpowiada impregnat. A to oznacza mniej pracy dla Ciebie.

Materiał rolety nadaje się także do szybkiego odświeżania rolką do ubrań lub miękką końcówką odkurzacza! Dla idealnego wyglądu oraz unikania częstego czyszczenia odświeżaj roletkę raz w tygodniu.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Najczęściej zadawane pytania

Magdalena, lat 38:
Czy materiał rolety nie będzie zawadzał o klamkę od drzwi?
Nie, ponieważ materiał będzie schowany za prowadnicą. Podczas mierzenia zawsze należy uwzględnić wystające elementy okna, jak klamki czy wywietrzniki. Warto skorzystać z naszej instrukcji obsługi, która dokładnie pokazuje, jak należy dokonać pomiaru -> Instrukcja pomiaru
Tomasz, lat 45:
Czy prowadnica będzie się trzymać? Nie odklei się?
Nie, prowadnica jest przyklejona na całej długości, na specjalnie przygotowanej piance, pokrytej wytrzymałym klejem. Gwarancja obejmuje 2 lata, jednak w przypadku prawidłowego montażu z pewnością wytrzyma zdecydowanie dłużej.
Alicja, lat 29:
Skoro kaseta PCV nie jest przekręcana, to czy nie ma niebezpieczeństwa, że ona spadnie?
Specjalnie przygotowany klej znajdujący się na tyle kasety w postaci przyklejonej taśmy ma szerokość na 1,5 cm i jest bardzo wytrzymały. Nadaje się do zawieszenia nawet na oknach o wąskich ramach.
Kasia, lat 35:
Jak usunąć klej z okna, który pozostał po odklejeniu rolety?
Najbezpieczniej będzie użyć delikatnego roztworu wodnego z płynem do mycia naczyń lub mydlinami. Do starcia zabrudzenia warto użyć ścierki z mikrofibry lub gąbki. Nie zalecamy używania silniejszych środków, ponieważ mogą one zetrzeć kolor z ramy okiennej.
Hania, lat 31:
Czy materiał rolety może się pogiąć?
Materiały rolet zabezpieczone są specjalnym impregnatem, który zapobiega takim przypadkom. Jednak w przypadku bardzo silnego działania zewnętrznego, np. próby złożenia w kostkę, mogą pojawić się widoczne odkształcenia materiału.
Janek, lat 27:
Jak pakowane są rolety? Czy przyjdzie już ona złożona, czy będę musiała to zrobić samodzielnie?
Sposób pakowania naszych rolet dostosowany jest to tego, by wszystkie jego elementy przetrwały transport i dotarły do Ciebie w nieuszkodzonym stanie. Niektóre elementy rolety trzeba będzie ze sobą połączyć, jak np. wpiąć łańcuszek sterujący to wałka z materiałem, jednak nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego sprzętu. Cały proces łączenia elementów opisany jest dokładnie w instrukcji dołączonej do wysyłki.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Premium
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry