Roleta materiałowa wolnowisząca, Przyciemniająca, Na wymiar, STANDARD, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa Wolnowisząca, Na Wymiar, STANDARD

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
47.92

Szczegóły produktu

Do góry

Rolety wolnowiszące ze sklepu Domondo.pl
to jakość ceniona w całej Europie

Nazwa sytemu wolowiszącego wzięła się od materiału rolety, który może swobodnie zwisać i zasłaniać każdą rzecz, którą chcesz.
Dosłownie każdą.

Nic nie da Ci takiego poczucia bezpieczeństwa

i komfortu jak wolnowiszący system montażu rolety materiałowej.
Roletę przykręcamy za pomocą wkrętów lub kołków ( w zależności od podłoża) do ramy okiennej lub ściany. Po wykonaniu 4 nawierceń, po 2 na każdą stronę uchwytów mocujących, przykręcamy roletę i gotowe.
Montaż nie wymaga fachowej wiedzy, specjalistycznego sprzętu ani nadzwyczajnych umiejętności.

Wszystko zajmuje niewiele więcej niż 15 minut.


Dla osób, które cenią sobie jakość i wytrzymałość.

Dzięki przykręcanym uchwytom oraz obrotowemu wałkowi z materiałem, możesz zawiesić roletę na pionowej oraz poziomej powierzchni.
Nie musi zakrywać tylko okna. Może służyć jako dzielenie pomieszczeń, ekran dla rzutnika czy atrakcyjna dekoracja, która przy okazji zasłania niechciany element pokoju.

GDZIE NAJCZĘŚCIEJ MONTOWANE SĄ NASZE ROLETKI

45%
NA DUŻYCH OKNACH
35%
W BUDYNKACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
20%
NA ŚCIANACH

Przyciemniający materiał

pomoże Ci osłonić Twoje domowe zacisze i utrzymać jednocześnie utrzymać w nim dobry poziom naturalnego naświetlenia.
Materiał nie powoduje zaciemnienia, ale też nie daje możliwości zobaczenia, co dokładnie dzieje się w środku.

DO JAKICH POKOI PASUJĄ IDEALNIE

POKOJE NASTOLATKÓW

Pokoje nastolatków

Stworzenie idealnych warunków do nauki i odpoczynku dla aktywnego nastolatka nie będzie problem, jeśli w oknach znajdą się rolety, które zapewnią mu spokojny sen oraz osłonią przed ostrym słońcem podczas nauki. Pomimo ostrego słońca w pokoju wciąż będzie na tyle jasno, by móc spokojnie usiąść do książek czy komputera.

ŁAZIENKI

Łazienki

Miejsce spokoju i relaksu powinno dawać 100% poczucia prywatności oraz komfortu przybywania w nim. Rolety przyciemniające ochronią Ciebie i Twoich najbliższych podczas relaksującej kąpieli, czy to w wannie, czy pod prysznicem.

SŁONECZNE POKOJE

Słoneczne pokoje

Słoneczny pokój zawsze wygląda radośnie i przytulnie. Czasem jednak potrzeba nam chwili, by w ramach odpoczynku odciąć się od ostrego słońca i tego, co dzieje się za oknem. Przyciemnienie, jakie daje nasz materiał, wprowadzi Cię w spokojny nastrój i spowolni na chwilę tempo, by móc spokojnie odetchnąć.

CHŁODNE ODCIENIE IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU SKANDYNAWSKIM
PASTELOWE BARWY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU PROWANSALSKIM
ŻYWE KOLORY IDEALNIE PASUJĄ
DO WNĘTRZ W STYLU GLAMOUR

Czyszczenie

Odpowiednio czyszczone i konserwowane rolety będą Ci służyć latami oraz zawsze zachwycać pięknym wyglądem.

Każdy materiał, by maksymalnie chronić roletę oraz ułatwić Ci ich czyszczenie pokryty jest specjalnym impregnatem. Zapobiega on brudzeniu oraz powstawaniu zagnieceń.

Jego obecność oznacza, że roletki należy czyścić bardzo delikatnie. Większość zabrudzeń wymażesz szkolną gumką do mazania lub delikatną wilgotną szmatką przy mocniejszych plamach. Zawsze susz ją rozwiniętą.

Rolet nie wolno prać w pralce ani prasować - za utrzymanie rolety w nienagannym stanie odpowiada impregnat. A to oznacza mniej pracy dla Ciebie.

Materiał rolety nadaje się także do szybkiego odświeżania rolką do ubrań lub miękką końcówką odkurzacza! Dla idealnego wyglądu oraz unikania częstego czyszczenia odświeżaj roletkę raz w tygodniu.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Co potrzebne jest do montażu?

- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety
- wiertarka oraz kołki i wkręty dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę
- śrubokręt do przykręcenia rolety


Najczęściej zadawane pytania

Tadeusz, lat 53:
Czy materiał rolety nie będzie zawadzał o klamkę od drzwi?
Nie, jeśli podana zostanie poprawnie zmierzona szerokość rolety. Podczas mierzenia zawsze należy uwzględnić wystające elementy okna jak klamki czy wywietrzniki. Warto skorzystać z naszej instrukcji obsługi, która dokładnie pokazuje, jak należy dokonać pomiaru -> Instrukcja pomiaru
Roman, lat 43:
Jakie wkręty, kołki będą odpowiednie do przykręcenia rolety?
Długość oraz rodzaj wkrętów należy dobrać odpowiednio do rodzaju podłoża, do którego będzie przykręcana roleta. Bez względu jednak na ich rodzaj, rozmiarem dedykowanym dla rolet wolnowiszących są kołki lub wkręty o rozmiarze M4. (średnica otworu na wkręt wynosi 4mm)
Anna, lat 36:
Czy materiał rolety może się pogiąć?
Materiały rolet zabezpieczone są specjalnym impregnatem, który zapobiega takim przypadkom. Jednak w przypadku bardzo silnego działania zewnętrznego, np. próby złożenia w kostkę, mogą pojawić się widoczne odkształcenia materiału.
Magda, lat 36:
Jak pakowane są rolety? Czy przyjdzie już ona złożona, czy będę musiała to zrobić samodzielnie?
Sposób pakowania naszych rolet dostosowany jest do tego, by wszystkie jego elementy przetrwały transport i dotarły do Ciebie w nieuszkodzonym stanie. Niektóre elementy rolety trzeba będzie ze sobą połączyć, jak np. wpiąć łańcuszek sterujący to wałka z materiałem, jednak nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego sprzętu. Cały proces łączenia elementów opisany jest dokładnie w instrukcji dołączonej do wysyłki.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata