Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta Rzymska, Przyciemniająca, Easy, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Rzymska, Na Wymiar, EASY

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
139,90

Szczegóły produktu

Do góry

Zmień oblicze Twojego wnętrza!

Daj się uwieść delikatności oraz subtelności, jaką prezentuje kolekcja materiałów do rolet rzymskich. Kunsztowny charakter falban oraz powiewny materiał przyozdobią Twoje okno, a pokój z nową roletą bez wątpienia stanie się Twoim ulubionym.

Rolety rzymskie białe

Funkcjonalna i nowoczesna osłona, jaką jest roleta rzymska, łączy w sobie wygodę zwijanej rolety oraz dekoracyjny efekt swobodnie zwisających zasłon. Nie tylko chroni przed słońcem, ale także zapewnia komfort optyczny w pomieszczeniu, zwiększa poczucie intymności oraz podnosi dekoracyjny standard pomieszczenia.


Roleta rzymska, jako połączenie dwóch produktów, jest wysoce funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną.

Oparta na wytrzymałej konstrukcji

Stabilna listwa stanowiąca trzon systemu wykonana została z lekkiego i odpornego aluminium w białym kolorze. Listwa to miejsce styku materiału ze ścianą lub sufitem, dlatego zadbaliśmy o to, by była wykonana solidnie i gwarantowała bezpieczny montaż na ścianie lub suficie.

System rolet rzymskich

Odczepiana tkanina

Materiał rolety rzymskiej wyposażony został w pasek z mocnym rzepem, który przyczepia się do listwy rolety. Dzięki temu rozwiązaniu bez problemu możesz ściągać i zakładać tkaninę za każdym razem, gdy potrzebujesz ją wyprać lub odświeżyć.

Otul sie przyciemnieniem

Zaskakuje lekkością i zachwyca nastrojowym półmrokiem! Przyciemniający materiał nada wnętrzu klimat i charakter, o których będziesz myśleć już od momentu wyjścia z pracy. Te tkaniny oraz sposób, w jaki zmieniają pomieszczenia, to metoda na ocieplenie surowego wnętrza, wydobycie z niego piękna oraz zagwarantowanie sobie luksusu, jakim jest relaks we własnym domu.

Tkaniny rolety rzymskiej

W jakich wnętrzach sprawdzi się roleta rzymska?

Kuchnia ulubionym miejscem spotkań

Zmień swoją kuchnię na lepsze wnętrze. Rolety rzymskie z lekkiego materiału uczynią je przestronniejszym i przyjemniejszym dla oka. Teraz Twoja kuchnia może stać się prawdziwym studiem, w którym będziesz tworzyć autorskie dania i potrawy.

Dla Twojego dobrego snu i odpoczynku

Świadomie wybierz to, co dla Ciebie najlepsze. Grubsze wersje naszych rolet rzymskich to rozwiązanie, dzięki którym Twój sen będzie zdrowszy, sypialnia stanie się ładniejsza, a Twoje samopoczucie zdecydowanie spokojniejsze.

Elegancka kuchnia

Klasa, elegancja i styl

Nie ma chyba bardziej kunsztownej rolety okiennej niż ta, która wykorzystuje wdzięk swobodnie układających się falban. Wysoka jakość materiału, jego lekkość i naturalne piękno zachwycą Twoich gości, domowników i Ciebie. Daj się oczarować!


Co potrzebne jest do montażu?

Montaż jest prosty i szybki. Potrzebne Ci będą:

- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety

- wiertarka i kołki dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę

- śrubokręt do przykręcenia rolety

Najczęściej zadawane pytania

Czy rzepy na tkaninie można prać w pralce?

Tak, jak najbardziej. Sam rzep przyszyty jest do tkaniny, więc na pewno nie odpadnie podczas prania. Jego struktura natomiast nie ulega żadnym reakcjom z wodą oraz środkami czyszczącymi, więc zawsze będzie zapewniał stabilny montaż.

Czy materiał rolety nie uszkodzi się podczas prania?

Nie. Jeśli zadba Pani o to, by wyprać go w niskiej temperaturze. Tkaniny rolety rzymskiej nie powinno się także wirować, może to sprawić, że włókna w delikatniejszych wersjach rozerwą się. Należy być także ostrożnym podczas prasowania. Żelazko powinno być zawsze ustawione na najniższą temperaturę.

Czy muszę wykonać otwory w oknach, aby zamontować roletę?

Tak. Nasze rolety montowane są za pomocą wkrętów i kołków montowanych w ścianie. Zapewnia to stabliny i bezpieczny montaż, nawet przy ciężkich materiałach. Do naszych rolet rekomendujemy wkręty typu M4 (o średnicy 4mm).

Jak zdjąć materiał z listwy?

Materiał przyczepiony jest dwoma sposobami. Pierwszy to rzep na listwie, który utrzymuje materiał w jednej pionowej pozycji - wystarczy go odkleić. Następnie należy odwiązać sznurki, które podciągają materiał ku górze. Należy go odwiązać i wyjąć materiał ze szlufek. Tak samo wygląda później proces montażu.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Roleta Rzymska, Przyciemniająca, Easy
Numer produktu:SW10509.6
Kolor:wrześniowa malina
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata