Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta rzymska, Przyciemniająca, Na wymiar, Standard, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Rzymska, Na Wymiar, Standard

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
224,91

Szczegóły produktu

Do góry

Jej cel: dodanie wnętrzu przytulności

Mieszkanie. do którego tęsknisz gdy wychodzisz. a cieszysz się kiedy wracasz? Rolety rzymskie wydobywają z wnętrza. to co najważniejsze: ciepło. Klasyczne wzornictwo prowadzące dialog z niezrównaną funkcjonalnością. To kwestia Twoich upodobań i decyzji. czy roleta wtopi się w tło. czy będzie grała we wnętrzu pierwsze skrzypce.

Barwy mają moc

Nie da się ukryć. że barwy pełnią ogromną rolę w aranżacji przestrzeni. Nic nie przyciąga wzroku tak jak one. Są niczym przyprawa. dodają smaku i podkreślają charakter wnętrza. Nie ma powodu. by się ograniczać. Kolor jest modny i kuszący. Mieszkanie nabierze życia. energii i indywidualizmu. Jeśli chcemy zerwać z monotonią - czas zafundować sobie zmianę barw. Te mają różne oblicza. Czasem uspokajają. wyciszają. kiedy indziej działają pobudzająco. Nasycone odcienie odnajdą się świetnie w nowoczesnym mieszkaniu. które będąc miejscem odpoczynku. ma równocześnie stymulować. Pamiętaj. że nawet intensywny kolor będzie działał kojąco. jeśli zostanie zespolony z pozostałymi elementami wyposażenia. Biele. beże i szarości. które jak żadne inne kojarzą się z harmonią i ładem uporządkują wnętrze. Są dobrym wyborem dla tych. którym bliskie są wnętrza malarskie. surowe. jakby niedopowiedziane.

Przyciemniająca roleta rzymska w pokoju dziennym
Przyciemniająca roleta rzymska w pokoju dziennym

Komfortowo. nastrojowo

Wprowadzenie do wnętrza różnych materiałów to prosty sposób na dodanie mu przytulności. A roleta rzymska jest idealnym patentem na to. by nawet pozornie surowe lub industrialne wnętrze wypełnić aurą domowego ciepła. Falbany. o wydawałoby się chaotycznym wyglądzie. lawirują pomiędzy kunsztem tworzonych form a mięsistością tkanin emanujących romantycznym i relaksowym wdziękiem. Rolety rzymskie. uszyte ze zjawiskowych i zachwycających tkanin. wprowadzają do każdego wnętrza nutę niemal poetyckiej zmysłowości. a otulenie i odprężający nastój. które zagoszczą w Twoim pokoju wraz z nimi. staną się prawdziwą ucztą dla zmysłów i ducha.

Odważne kreacje!

Tłumiący światło materiał. połączony z subtelną i nieskazitelną formą falban. dopełniony soczystymi lub eterycznymi barwami to bardzo osobliwy zabieg dekoracyjny. który zaskakuje. intryguje i zachwyca każdego dnia. Przyciemniająca roleta rzymska to idealny sprzymierzeniec osób poszukujących odważnych i ekscentrycznych połączeń. których inspirują nietypowe i na pozór ryzykowne duety stylów i barw. Tkaniny z kolekcji Malaga lub Nicea tworzą we wnętrzu kojący klimat dyskrecji. który w naturalny sposób pomaga odprężyć się po trudach i obowiązkach każdego dnia. Sprawdzą się w zestawieniu z surowością drewna. pastelową delikatnością lub szykownością ciemniejszych barw.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Roleta rzymska, Przyciemniająca, Na wymiar, Standard
Numer produktu:SW10571.47
Kolor:Mojito
Jakość:Standard
Gwarancja:2 lata