Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.

Roleta rzymska, Transparentna, Na wymiar, Standard, Catalea

Produkt jest dostępny

Roleta Rzymska, Na Wymiar, Standard

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
179,91

Szczegóły produktu

Do góry

Jej cel: dodanie wnętrzu przytulności

Mieszkanie, do którego tęsknisz gdy wychodzisz, a cieszysz się kiedy wracasz? Rolety rzymskie wydobywają z wnętrza, to co najważniejsze: ciepło. Klasyczne wzornictwo prowadzące dialog z niezrównaną funkcjonalnością. To kwestia Twoich upodobań i decyzji, czy roleta wtopi się w tło, czy będzie grała we wnętrzu pierwsze skrzypce.

Barwy mają moc

Nie da się ukryć, że barwy pełnią ogromną rolę w aranżacji przestrzeni. Nic nie przyciąga wzroku tak jak one. Są niczym przyprawa, dodają smaku i podkreślają charakter wnętrza. Nie ma powodu, by się ograniczać. Kolor jest modny i kuszący. Mieszkanie nabierze życia, energii i indywidualizmu. Jeśli chcemy zerwać z monotonią - czas zafundować sobie zmianę barw. Te mają różne oblicza. Czasem uspokajają, wyciszają, kiedy indziej działają pobudzająco. Nasycone odcienie odnajdą się świetnie w nowoczesnym mieszkaniu, które będąc miejscem odpoczynku, ma równocześnie stymulować. Pamiętaj, że nawet intensywny kolor będzie działał kojąco, jeśli zostanie zespolony z pozostałymi elementami wyposażenia. Biele, beże i szarości, które jak żadne inne kojarzą się z harmonią i ładem uporządkują wnętrze. Są dobrym wyborem dla tych, którym bliskie są wnętrza malarskie, surowe, jakby niedopowiedziane.

Transparentna roleta rzymska
Lekka i zwiewna roleta rzymska do kuchni

Komfortowo, nastrojowo

Wprowadzenie do wnętrza różnych materiałów to prosty sposób na dodanie mu przytulności. A roleta rzymska jest idealnym patentem na to, by nawet pozornie surowe lub industrialne wnętrze wypełnić aurą domowego ciepła. Falbany, o wydawałoby się chaotycznym wyglądzie, lawirują pomiędzy kunsztem tworzonych form a mięsistością tkanin emanujących romantycznym i relaksowym wdziękiem. Rolety rzymskie, uszyte ze zjawiskowych i zachwycających tkanin, wprowadzają do każdego wnętrza nutę niemal poetyckiej zmysłowości, a otulenie i odprężający nastój, które zagoszczą w Twoim pokoju wraz z nimi, staną się prawdziwą ucztą dla zmysłów i ducha.

 

Daj się uwieść!

Na wiosnę nie tylko na wybiegach i wieszakach robi się lżej. Czas zmienić grube zasłony i ciężkie rolety na coś delikatnego i zwiewnego! Transparentne tkaniny z kolekcji Berlin oraz Werona wyróżniają się na tyle innych subtelną i pełną elegancji paletą barw. Ich łagodny i estetyczny wygląd doceni wymagający wielbiciel przestronnych i jasnych wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim lub loftowym. Obok wysublimowanej dyskrecji i intymności, nasza roleta wypełnia wnętrze lekkością oraz łagodnym, ale za to udzielającym się klimatem ciepła i przytulności. Transparentne tkaniny pełne są skrajności. Dlatego są tak kuszące.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Roleta rzymska, Transparentna, Na wymiar, Standard
Numer produktu:SW10572.5
Kolor:Ptasie mleczko
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata