Żaluzja aluminiowa, 25 mm, Na wymiar | Aluminiowe | Żaluzje | Domondo

Żaluzja aluminiowa, 25 mm, Na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Żaluzja Aluminiowa, 25 Mm, Na Wymiar

Koszt dostawy 16 zł
Wysyłka w 2-7 dni roboczych
44,85

Szczegóły produktu

Do góry

Żaluzje aluminiowe ze sklepu Domondo.pl
to sprawdzone rozwiązanie dla każdego domu

Wszystkie komponenty z Polski, Polscy dostawcy, Materiały Rolety sprowadzane z Europejkich manufaktur.
Domondo.pl swoim klieton zapewnia:

Tradycyjny i sprawdzony produkt, który zaskoczy Cię nowym wizerunkiem. Odkryj nowe żaluzje aluminiowe, w których zmieniliśmy kolory, sposób cięcia oraz ich rozmiary.

Najczęściej wybierane do pomieszczeń:

50%
BIURA I GABINETY
30%
NOWOCZESNE WNĘTRZA
20%
ŁAZIENKI

Sprawdzony produkt czy rozwiązanie to coś, czego nie zawahamy się kupić. Doskonale wiemy jak skuteczną osłoną okienną są żaluzje. Regulowany wg uznania poziom nasłonecznienia pokoju oraz wysoki poziom prywatności, jakie zapewniają nieprzepuszczające lamele, to wszystko czego potrzebujesz, by chronić siebie oraz swoich bliskich.

Proaluminium

Żaluzje aluminiowe zmieniły nie tylko design. Ich nowa struktura, sposób tworzenia, a nawet cięcia to dowód na to, jak nowoczesną osłoną się stały. Standardowe lamelki w rozmiarze 25mm, wykonane są w grubszej wersji. Każda osobna lamela to aż 0,21mm grubości. Dzięki temu są bardziej odporne na wygięcia czy uszkodzenia, a także prezentują się efektowniej. Kolorowe odcienie uzyskujemy poprzez dokładne nakładanie lakieru na każdą lamelę osobno.

Zamów próbki by dobrać kolory

Znamy to... Przy tak dużej ilości tkanin, systemów i pomysłów ciężko się zdecydować, która tkanina będzie tą idealną. W Domondo rozumiemy to, dlatego wychodząc na przeciw Twoim potrzebom oferujemy możliwość zamówienia aż do 10 darmowych próbek!
Napisz nam tylko, które kolory Ci się podobają, a wyślemy je do Ciebie w ciągu 24 godzin - całkowicie za darmo!


Czyszczenie żaluzji

Dbając o swoje produkty zapewnisz im efektowny wygląd oraz niezawodne działanie przez długi okres czasu.

Lekkie zakurzenia z aluminiowych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.

Możesz także czyścić lamele pojedynczo używając do tego rękawiczki. Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki, które czyszczą kilka lamel na raz.

Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.

Mocniejsze zabrudzenia usuniesz stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.


O produkcji

Jakość naszych produktów gwarantuje indywidualnie wypracowny system produkcji.
Opieramy się na własnych rozwiązaniach, które doskonalimy od lat, czerpiąc wiedzę od naszych klientów.

Wszystko kręci się wokół Twojej osoby i Twojego produktu. Mając na uwadze nie tylko ochronę i wygląd, każdy z naszych produktów przechodzi przez skomplikowany proces testów bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce. Oraz wszystkie ich elementy. Mając na uwadze Twoją wygodę każdy towar pakujemy osobno, by zapewnić najbezpieczniejszy sposób dostarczenia Twojego zamówienia.

Elementy zapakowane są w osobnych woreczkach, by uniknąć ich zarysowania, a ich połączenie zajmuje 5 minut. Kolejne 5 poświecisz na wieszanie rolety i gotowe! Od tego momentu Twoje pomieszczenia są już chronione i to w dodatku w designerski sposób.


Co potrzebne jest do montażu?

Montaż jest prosty i szybki. Potrzebne Ci będą:
- poziomica i ołówek do równego powieszenia rolety
- wiertarka oraz kołki i wkręty dobrane do podłoża, do którego będziesz montować roletę
- śrubokręt do przykręcenia rolety

Montaż bezinwazyjny

Dla osób, które nie lubią się z wkrętami i wiertarkami mamy także bezinwazyjne rozwiązanie. Żaluzje montowanie na skrzydle okiennym mogą zostać wyposażone w wytrzymałe zaczepy w kształcie haków. Specjalne zaczepy umieszcza się na górnej części skrzydła okiennego i wiesza na nich żaluzję. Ten rodzaj montażu w żaden sposób nie uszkadza ramy okiennej, a sam proces wieszania żaluzji jest łatwy i prosty. Nie potrzeba ani narzędzi, ani specjalnych umiejętności.


Najczęściej zadawane pytania

Magdalena, lat 38:
Czy muszę wykonać otwory w oknach, aby zamontować żaluzję?
Tak, nasze żaluzje montowane są za pomocą wkrętów i kołków montowanych w ścianie. Zapewnia to stabilny i bezpieczny montaż żaluzji. Do naszych żaluzji rekomendujemy wkręty typu M4 (o średnicy 4 mm).
Tomasz, lat 45:
Jeśli umyję żaluzje wodą z płynem do mycia naczyń, to nic się nie stanie?
Aluminium nie powinno poddawać się bezpośredniemu kontaktowi z wodą. Istnieje ryzyko, że zacznie wchodzić ono w reakcje. Lamele wystarczy odkurzyć lub przetrzeć szmatką. W przypadku mocniejszych zabrudzeń warto użyć delikatnych środków czyszczących i zawsze wycierać lamele do sucha.
Alicja, lat 29:
Jak długa jest gwarancja na zakupione żaluzje?
Na wszystkie zakupione żaluzje w naszym sklepie przysługuje 2-letnia gwarancja.
Kasia, lat 35:
Czy żaluzje mogę powiesić w łazience? Jak będą się one zachowywać w wilgotnych pomieszczeniach?
Tak, o ile nie będą one narażone na bezpośredni kontakt z wodą. Żaluzje nie będą wykazywać żadnych negatywnych skutków przebywania w łazienkach.
Hania, lat 31:
Jak często powinno się je czyścić?
Wszystko zależy od tego, jak użytkowane jest pomieszczenie. Zalecamy jednak raz w tygodniu zadbać o to, by chociaż przetrzeć je szmatką czy odkurzyć. Zaprocentuje to ich ładnym wyglądem oraz długoletnią funkcjonalnością.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Catalea
Nazwa produktu:Żaluzja aluminiowa, 25 mm, Na wymiar
Numer produktu:SW10171.3
Kolor:Brązowy
ConfiBrązowy

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry