Pionowe / Verticale (3 produkty)

Żaluzje pionowe w wielu kolorach i rozmiarach pasujące do dużych okien

Wybierz, ile Ci potrzeba

Sztuką jest dostarczyć klientowi produkt, który w pełni odpowiada jego potrzebom. Znajdź więc swój rozmiar lub wpisz własną ilość lameli, która zasłoni Twoje okno albo podzieli przestrzeń. W zależności od tego jak szeroka będzie przestrzeń, którą chcesz zasłonić lub oddzielić, możesz zdecydować o ilości pojedynczych pasków materiału zwisającego z góry.

Rozmiar ma znaczenie

Wybierz grubość lameli, która zagwarantuje Ci skuteczną ochronę oraz ciekawy design. Grubość lamel będzie mieć kluczowe znaczenie, w zależności od tego, jaką funkcję będą pełnić oraz miejsca, w którym zawiśnie żaluzja pionowa. Design, ochrona, funkcjonalność – wybieraj pomiędzy aspektami, które są dla Ciebie priorytetowe lub łącz je ze sobą wg potrzeb.

Kolor z charakterem

Wybierz kolor, w którym czujesz się najlepiej. Dopasuj go do posiadanych już dodatków czy kolorów ścian we wnętrzu. Zamów różne lamele, dzięki którym stworzysz ciekawe kompozycje, a całe pomieszczenie wypełni oryginalny design. To, jak będzie wyglądać wnętrze po zawieszeniu verticali, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.