Zasłona Catalea, zaciemniająca, na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Zasłona Catalea, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
332,34

Szczegóły produktu

Do góry

Zasłony klasy Premium - Catalea

Codziennie naszą szczególną uwagę przykuwają jakość spożywanych produktów czy energooszczędność domowych urządzeń. Zależy nam na wysokiej jakości produktów, których używamy na co dzień, my i nasi bliscy. Zasłony Catalea perfekcyjne wpisują się w ideę świadomych wyborów, podyktowanych troską o wygodę naszego życia.

Wybór z myślą o wygodzie

Jak na odpowiadające współczesnym trendom zasłony przystało, Kopenhaga nadaje wnętrzom naszych klientów luksusowego charakteru. Dodatkowo, widoczna struktura grubego materiału wpływa na bardzo atrakcyjny dla oka wygląd zasłon. Nasza zasłona wykonywana jest z materiałów dobieranych pod kątem zapewnienia najwyższej jakości komfortu, wizualnego i intymnego. Materiał nie przepuszcza światła, wypełniając pomieszczenie przytulnym mrokiem, tworząc tym samym wnętrze idealne do snu i odpoczynku.

Child safety w rolecie
Ekonomiczny dom

W obliczu nowego wyzwania, jakim jest ekologiczny i energooszczędny dom, zasłony Kopenhaga skutecznie chronią przed uciekaniem ciepła z pomieszczeń. To wyśmienite rozwiązanie szczególnie w przypadku dużych okien. Powstała pomiędzy zasłoną a oknem przestrzeń powietrza stanowi doskonałą barierę izolacyjną, która odegra znaczącą rolę w kwestii utrzymania domowego ciepła wewnątrz. Ekologiczny i ekonomiczny dom, to gwarancja korzystanego zarządzania domowym budżetem.

Child safety w rolecie
Child safety w rolecie

Kolekcja Kopenhaga

Gruby, nieprzepuszczający promieni słońca materiał jest miły w dotyku. Pod palcami wyczuwały jest grupy splot, który nadaje zasłonie oryginalnego wyglądu.

Gramatura 311 g/m2

40% bawełna, 60% tkanina poliestrowa

Dwa dostępne modele: na kołach lub microflex

Zasłona szyta na wymiar

Materiał zaciemniający

Nie uczulają

Odporne na przetarcia i rozdarcia (nie wymagają prasowania)

Niski wskaźnik kurczliwości pod wpływem wilgoci lub temperatury

Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością

Wybierz swój model

Zgrabne koła zasłon wykonane są ze srebrnej stali. Odpowiednie zabezpieczenie chroni materiał przed przedarciem się.

Materiał rolety dachowej

Mikrofleksy to lekkie plastikowe haczyki, które spinają materiał dookoła, tworząc tym samym drobne falowania.

Rolety do okien dachowych fakro

Luksusowa harmonia

Nowe oblicze zasłon zaciemniających zwraca uwagę niespotykaną fakturą materiału, zachwyca prostotą i zaskakuje wysoką jakością wykończenia. Luksusowe zasłony Catalea są produktem, który wyróżnia się estetyką przeszyć, harmonią falban oraz wysokiej klasy materiałem, którego jakość czujesz za każdym dotknięciem zasłony.

Rolety dachowe do łazienki

Stworzenie miejsca idealnego do odpoczynku, które zapewni także zdrowy sen, to nie lada wyzwanie. Zasłony zaciemniające Catalea wyróżniają się grubym materiałem, nieprzepuszczającym światła. Sposób plecenia materiału tworzy grube sploty, które oprócz niezwykłego efektu dekoracyjnego, stanowią najważniejszą funkcjonalność zasłony – zaciemniają pomieszczenie. Zasłony w niewymuszony sposób dbają o to, by pomieszczenie pozostało tajemnicą dla osób postronnych, a ich naturalnie układające się falbany dodają uroku i przytulnego wdzięku.

Rolety dachowe do poddasza

Zasłony Catalea, swój magnetyzm zawdzięczają drobnym detalom, spersonalizowanym na życzenie klienta. Dając naszym klientom możliwość projektowania designu ich pomieszczeń, wymiar zasłon zostaje wpisany przez klienta i zawsze zostaje dopasowany z dokładnością do 1 mm. Dwa modele wieszania, regulowana wysokość mikrofleksów oraz dowolność w ustawianiu grubości i gęstości falban przemawiają do gustu nawet bardzo wymagających klientów, którzy nade wszystko cenią sobie produkty stworzone, by spełniać ich wymagania i dopasować się do ich potrzeb.

Zainspiruj się

Czym czyścić żaluzję?
Szczotka do żaluzji - jak czyścić?
Czyszczenie żaluzji - ścierka
Czym myć żaluzje?

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Premium
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry