Zasłona transparentna, Na wymiar | Zasłony | Zasłony i karnisze | Domondo

Zasłona transparentna, Na wymiar, Livani

Produkt jest dostępny

Zasłona, Na Wymiar

Koszt dostawy 0 zł
Wysyłka w 5-6 dni roboczych
124,97

Szczegóły produktu

Do góry

Uzupełnij klimat swojego mieszkania, sięgając po ponadczasowe zasłony w nowoczesnym wydaniu i nadaj wnętrzu przytulnego charakteru

Zasłony tradycyjne, dostosowane do wymiaru Twoich okien, na nowo zaskakują wyglądem oraz funkcjonalnością. Równomierne falbany ozdobią pomieszczenie oraz nadadzą mu harmonijnego wyglądu.

Markizy nad oknami

Dlaczego zasłony?

Zasłony mogą wisieć w prawie każdym pomieszczeniu lub nawet służyć jako kotara czy opcja dzielenia pomieszczeń. Co ważniejsze – zawieszone na szynie dają się łatwo i szybko przesuwać.

Jakie pokoje będą dobrze wyglądać ubrane w nowe zasłony?

Eleganckie pokoje dzienne
Sypialnie
Pomieszczenia z dużymi oknami

Poznaj największe zalety

Lekkość i zwiewność w Twoim domu

Transparenty materiał to delikatność oraz lekkość wyrażona w delikatnym kołysaniu się zasłon przy każdym ruchu czy lekkim powiewie wiatru. Prześwitujące materiały o niebagatelnych fasonach, wzorach i strukturach urozmaicą Twoje okno, które będzie piękną dekoracją całego pokoju.

Słońce padające na markizę
Markiza na tarasie

Nowy design falban

Falbany zasłon materiałowych domondo.pl to sposób na piękne okno o każdej porze dnia. Ozdobnego charakteru nadają nawet wtedy, kiedy okno będzie odsłonięte. Równomiernie ułożone fale, które tworzą pionowe falbany materiału to wyraz kunsztu i elegancji, które od teraz mogą być częścią Twojego pokoju.
UWAGA! Pamiętaj, że zamawiasz zasłonę, która już jest pofalowana. Oznacza to, że po jej całkowitym wyprostowaniu, materiał będzie około 2x dłuższy! Pojedyncza falbana na rozmiar od 6 do 8 cm.

Wyraź siebie poprzez wystrój wnętrza

Liczą się nie tylko kolory i wzory, ale także struktura oraz grubość materiałów. Stopnie transparentności wyznaczane są przez gramaturę, wiec jeśli szukasz czegoś, co ochroni Cię przed promieniami słońca albo nada lekkości wnętrzu, rozejrzyj się wśród dostępnych modeli. Mamy ponad 150 tkanin, w których znajdzie się kilka Twoich ulubionych pozycji. Zobacz też, jak dbać o zasłony!

Markiza tarasowa nad wejsciem do domu

Zasłona w pigułce

Poczycie

Wygodna, elegancka i wytrzymała

Niewielkich rozmiarów, w uniwersalnym kolorze szyna, dzięki której materiał zasłony będzie się swobodnie przesuwać, montowana jest do sufitu. Dostępny biały lub srebrny kolor pozwoli dopasować szynę do kreacji, którą już masz!

Możesz wybrać sposób sterowania:

Zdecyduj, czy materiałem chcesz poruszać używając do tego sznurka czy może wolisz ręcznie układać swoje zasłony. Indywidualny wybór daje gwarancję wygody i bezpieczeństwa.

Ze sznurkiem
Bez sznurka

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Livani
Nazwa produktu:Zasłona transparentna, Na wymiar
Numer produktu:SW10488

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry