Gwarancja dopasowania

  1. Gwarancja dopasowania oferowana wyłącznie na domondo.pl, to sposób w jaki dbamy o Twój spokój ducha, kiedy dopasowujesz jeden z naszych produktów na wymiar do swojego okna.
  2. Jeśli popełnisz błąd, mierząc jeden z produktów na wymiar opatrzonych znakiem "Gwarancja dopasowania", poprawimy Twój produkt bez żadnych dodatkowych kosztów. Poza wysyłką do nas.
  3. Gwarancji można użyć raz na 1 zamówienie (jeśli w zamówieniu jest kilka produktów objętych gwarancją dopasowania, a wymiany wymaga więcej niż 1, należy wszystkie produkty z błędami wysłać do nas jedną paczką).
  4. Jeśli błąd został popełniony przez nas, obierzemy produkt od Ciebie za darmo i poprawimy go bez żadnych dodatkowych kosztów.
  5. Gwarancja obejmuje jedynie poprawę, a nie wymianę na inny produkt. Zgłoszenia należy dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu.
  6. Maksymalny margines błędu to 3 cm, gwarancja zapewnia wymianę w sytuacji, gdy jeden z rozmiarów - wysokość lub szerokość produktu - jest błędna. Sposób montowania nie może zostać zmieniony.
  7. Zamówienia komercyjne (na fakturę) nie są objęte Gwarancją dopasowania.
  8. Gwarancja dopasowania nie dotyczy produktów gotowych!