Markizy i żagle słoneczne

Markiza tarasowa

od 495,19 zł

Odpocznij na przyjemnie zacienionym tarasie w letnie, pogodne popołudnie. Wakacyjny klimat oraz skuteczna ochrona sprawią, że każde ciepłe popołudnie zapragniesz spędzać na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

ZOBACZ PRODUKTY

Markiza balkonowa

od 79,81 zł

Nawet mały balkon możesz urządzić w klimacie ulicznych i romantycznych kawiarenek. Markizy o rozmiarach idealnych do małych powierzchni wciśniesz nawet na balkonik w bloku. Zagwarantujemy Ci intymność i ochronę, na którą zasługujesz.

ZOBACZ PRODUKTY

Markiza boczna

od 260,95 zł

Masz dość zerkających na Ciebie sąsiadów i podpatrywaczy? Boczna markiza powoli Ci stworzyć Twój własny kącik, charakteryzujący się komfortem i poczuciem intymności. Pozwól sobie na prywatność we własnym ogrodzie lub na balkonie. Zasługujesz na to!

ZOBACZ PRODUKTY

Żagle przeciwsłoneczne

od 37,66 zł

Stwórz w ogrodzie lub na balkonie przestrzeń, która jeszcze nigdy nie była tak komfortowa. Żagle uczynią spędzanie czasu na zewnątrz przyjemnym, nawet podczas upalnego dnia. Zasłoń się przed słońcem!

ZOBACZ PRODUKTY

Roleta zewnętrzna z markizą pionową

od 531,88 zł

Śpij zdrowo i spokojnie. Połączenie rolety zewnętrznej z moskitierą to ochrona przed wszystkim, co dzieje się na zewnątrz, od promieni słońca, po hałas i denerwujące komary. Zacznij się chronić kompleksowo za dnia i w nocy.

ZOBACZ PRODUKTY

Markizy i żagle przeciwsłoneczne ochroną i ozdobą Twojego tarasu

Markizy tarasowe

Śródziemnomorski klimat na wyciągnięcie ręki! Markiza to połączenie ochrony oraz niebanalnego designu. Kolorowe poszycia wykonane są z wodoodpornych lub przewiewnych materiałów skutecznie blokujących słońce. Wyposażone w silniki oraz wzmocnione aluminium ekstrudowane markizy mogą osiągać bardzo duże rozmiary.

Markizy balkonowe

Mniejsza i uproszczona wersja markizy, która została zaprojektowana z myślą o posiadaczach małych balkonów. Markizę, wykorzystującą lekkie ramiona o regulowanym kącie nachylenia, można zamontować do różnego rodzaju podłoża. Dostępny jest wybór sterowania elektrycznego lub manualnego, a także szeroka gama kolorów i wzorów.

Markizy boczne

Odwrócona markiza, pracująca w systemie bocznym to nowy sposób na odgrodzenie się od sąsiadów czy zgiełku panującego dookoła. Wyciągany z ochronnej skrzyni materiał skutecznie odbija promienie UV oraz daje przyjemne poczucie intymności. Wystarczy tylko dociągnąć materiał do słupka, by zacząć chronić się przed ciekawskimi spojrzeniami.

Żagle przeciwsłoneczne

Modernistyczny i minimalistyczny sposób na ochronę ogrodu, tarasu czy balkonu. Dzięki elementom montażowym oraz stelażom żagle można dowolnie konfigurować. Materiały o różnych kształtach i kolorach rozpostarte na dowolnych wysokościach skutecznie chronią przed promieniowaniem UV lub deszczem. Niebagatelność idzie w parze z użytecznością oraz ciekawym designem.