Metody płatności

Płatność przelewem tradycyjnym – standardowa metoda płatności za pomocą przelewu elektronicznego. Po dokonaniu zakupu należy zalogować się na swoje konto internetowe oraz dokonać wpłaty na dane, które znajdują się w blankiecie wpłaty. Czas oczekiwania na zaksięgowanie płatności to 5 dni roboczych.

Dane do przelewu:

Schoenberger Germany Enterprises GmbH & Co. KG,
ul. Zechstrasse 1-7, 82-069 Hohenschäftlarn, Niemcy
nr rachunku:   DE89 7007 0010 0990 0549 00
DEUTDEMMXXX
Deutsche Bank
tytuł: ZAMÓWIENIE NR: .......

 

Koszt 0zł


Płatność przelewem on-line – wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny PayU. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

 

Koszt 0zł


Płatność kartą (Visa, Mastercard) – po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu transakcyjnego PayU w celu dokonania płatności. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. 

 

 

Koszt 0zł


Płatność PayPal – płatność realizowana za pomocą elektronicznego systemu płatności internetowych firmy PayPal. Konto w firmie PayPal możesz doładować w dowolny sposób lub powiązać z danymi Twojego rachunku bankowego, karty kredytowej lub debetowej. W momencie zakupu decydujesz, która forma płatności najbardziej Ci w danej chwili odpowiada. Płatności są bezpieczne i nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.

 

Koszt 0zł


PayU - Kup, sprawdź, zapłać później – Twisto PayU to nic innego, jak odroczona płatność bez dodatkowych opłat i prowizji. Wybierz interesujący Cię produkt, odbierz paczkę i zapłać za nią nawet 21 dni po zakupie. Podczas składania zamówienia zaznacz sposób płatności on-line, a następnie ikonę Twisto PayU Płacę Później.

 

 

 

 


Raty PayU on-line – idealny sposób na rozłożenie płatności w czasie, bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Usługa ta jest oferowana przez Alior Bank S.A. i jest dostępna dla każdego zamówienia o łącznej wartości od 300 do 20 000 zł.