Moskitiery

Moskitiery okienne

już od 27,63 zł

Zacznij spać spokojniej. Moskitiera powstrzyma każdego bzyczącego gościa pragnącego zakłócić Twój odpoczynek. Wytrzymała siatka w indywidulanym rozmiarze będzie chronić każde okno w Twoim domu.

Zobacz produkty

Moskitiery drzwiowe

już od 36,54 zł

Ciesz się świeżym, letnim powietrzem każdego wieczora. Otwórz drzwi na balkon i przedłuż swój salon bez obaw. Gwarantujemy, że moskitiera nie przepuści nawet jednego owada.

Zobacz produkty

Siatka przeciw owadom

już od 5,17 zł

Ochrona przed ukąszeniem i bakteriami. Zabezpiecz siebie oraz jedzenie przed wszędobylskimi muchami i insektami i zapewnij sobie błogi spokój podczas każdego posiłku.

Zobacz produkty

Moskitiera jako najlepsza ochrona dla Twojej skóry przed ukąszeniami

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne dostępne w różnych kolorach i rozmiarach to sposób na walkę z insektami, która będzie dopasowana nawet pod kątem kolorów czy designu. Różne sposoby otwierania pozwolą Ci wybrać najwygodniejszy dla Ciebie i Twoich bliskich produkt. Skuteczna ochrona oraz elegancki wygląd to połączenie, dzięki któremu Twoje wieczory przy otwartym oknie będą wolne od komarów i ukąszeń.

Moskitiery drzwiowe

Wygodna i nienarzucająca się forma ochrony przed owadami. Moskitiery drzwiowe umożliwią Ci spokojny sen, przy otwartych drzwiach balkonowych podczas letnich gorących nocy. Dostępne modele i wymiary pozwolą Ci dopasować ochronę przed insektami do Twoich drzwi. Gęste oczka siatki, skutecznie bronią dostępu do sypialni czy salonu. Przed Tobą wiele przespanych nocy bez obaw o ukąszenia komarów czy pająki straszące dzieci.

Siatka do moskitiery

Uniwersalna, skuteczna i prosta w montażu. Siatka do moskitiery to sposób na szybkie i nieniszczące okna rozwiązanie, które chroni przed owadami podczas długich, letnich wieczorów. Drobne oczka, wzmocniona struktura i uniwersalność zastosowania sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.