Moskitiera plisowana drzwiowa, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Moskitiera Plisowana Drzwiowa, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
1060,00

Szczegóły produktu

Do góry

Estetyka i użyteczność dbające o jakość Twojego snu

Plisowana moskitiera na okna to siatka składana w harmonijkę, która chroni i zabezpiecza przed owadami. Obudowana w aluminiową ramę może być otwierana i zamykana w dowolnej chwili. Moskitiera dopasowana do Twojego okna to gwarancja spokojnego snu oraz letnich wieczorów bez towarzystwa owadów czy insektów w domu.

Moskitiera zapewni spokojny sen

Warto wiedzieć z czego i jak wykonana jest moskitiera

Moskitiera plisowana

Dbałość o najmniejsze detale ochrony

Elementy wykończeniowe, pozostające widoczne dla oka dostępne są w kolorze białym lub brązowym. Dopasowanie moskitiery do wyglądu drzwi i elewacji nie będzie więc problemem. Smukle i eleganckie prowadnice o wymiarze 3,5 x 2,1 cm pasować będą do każdej framugi drzwi.

Wielkość ramy wybierasz indywidualnie,

dopasowując ją do wymiaru Twojego okna oraz miejsca montażu możesz wybrać jeden z dwóch rodzajów ramy. Rama kątowa o głębokosci 1,5 cm oraz wysokości 2,2 cm nada się do montażu we wnękach okiennych. Rama półokrągła, o bardziej owalnym kształcie, będzie ładnie się prezentować przy montażu na ścanie/elewacji budynku. Jej wymiary to 2,7 cm na 2,8 cm.

Dopasowany, indywidualny rozmiar
Gęsto rozmieszczone oka siatki

Gęsto rozmieszczone oka siatki

Siatkę moskitiery wykonujemy z wytrzymałego włókna szklanego nadającego siatce zwiększonej odporności, np. na przetarcia lub wgniecenia. Niewielkie, milimetrowe oczka zatrzymują nawet najmniejsze owady czy kleszcze. Składana w harmonijkę płynnie porusza się wewnątrz bocznych prowadnic, nie pozostawiając żadnego przejścia dla nieproszonych gości.

Ochrona przed komarami

Oczka siatki mniejsze niż owady i kleszcze

Odporne włókno szklane

Nie zaciemnia pomieszczeń

Ochrona przed komarami

Dlaczego powinno się chronić wnętrza i mieszkania z użyciem moskitier?

Chroni przed ukąszeniami

Owady zwabione zapachami wlatują przez otwarte wiosną i latem drzwni. Nie pozwól na to, by osy boleśnie ugryzły Ciebie lub Twoje dzieci. Moskitiera powstrzyma osy, pszczoły oraz muchy i komary, które także zostawią czerwone i swędzące ślady!

Chroni przed ukąszeniami
Zapewnia spokojny sen

Zapewnia spokojny sen

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Podlatują i odlatują, łaskoczą i próbują ugryźć? Nie ma nic bardziej frustrującego niż hałasujący owad, kiedy próbujesz zasnąć. Moskitiera zatrzyma wszystkie latające komary, muchy czy ćmy, a Ty nareszcie zaśniesz w mgnieniu oka!

Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.

Owady latają i siadają wszędzie na czym popadnie, przenosząc tym samym bakterie i zarazki. Kiedy masz otwarte drzwi balkonowe podczas ciepłych dni zawsze krążą wokół Twoich posiłków. Nie pozwól na to, by siadały na jedzeniu czy talerzach. Gęsta siatka zatrzyma nawet najmniejsze owady.

Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii
Łatwy montaż

Składana moskitiera plisowana jest łatwa w montażu, a jej obsługa płynna i lekka. Nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu, więc docenisz ją, jeśli posiadasz małe wnęki. Siatka składa się w kształt harmonijki, a porusza się wewnątrz aluminiowych szyn. Całość ramy tworzy stabilne opracie dla siatki oraz bardzo ułatwia montaż.

Do czego jeszcze możesz wykorzystać moskitiery?

Zabezpiecz zwierzaki!

Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarty balkon lub uciec! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzące na sąsiednim drzewie.

Zabezpiecz zwierzaki
Filtruje powietrze

Filtruj powietrze!

Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

Czyszczenie

Moskitiery czyścić możesz na różne sposoby.

łatwa w czyszczeniu

Ramy moskitiery wyczyścisz wilgotną szmatką lub gąbką z płynem. Regularne czyszczenie zapewni im nienaganny wygląd przez cały sezon.

czyścić używając do tego szczotki

Siatkę moskitiery możesz z powodzeniem czyścić używając do tego szczotki z płynem. Bezpieczne będą także karchery czy urządzenia czyszczące na parę wodną.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera plisowana drzwiowa, Na wymiar
Numer produktu:SW10098
Jakość: Premium
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry