Moskitiera rolowana, Do drzwi pojedynczych, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Moskitiera Rolowana Drzwiowa, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
305,10

Szczegóły produktu

Do góry

Chroń siebie i swoich bliskich przed ukąszeniami!

Ciesz się spokojnym letnim wieczorem bez denerwującego bzyczenia komarów czy uciążliwych i swędzących ukąszeń. Z moskitierą Ty oraz Twoi domownicy nareszcie będziecie spać spokojnie, a rano wstaniecie wypoczęci i pełni energii.

DLACZEGO MOSKITIERA DRZWIOWA SPRAWDZA SIĘ PODCZAS WIOSNY I LATA?

Chroni przed ukąszeniami

Owady zwabione zapachami wlatują przez otwarte wiosną i latem drzwi na taras czy balkon. Nie pozwól na to, by osy boleśnie ugryzły Ciebie lub Twoje dzieci. Moskitiera powstrzyma pszczoły oraz muchy i komary, które także zostawią czerwone i swędzące ślady!

Zapewnia spokojny sen.

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Podlatują i odlatują, łaskoczą i próbują ugryźć? Nie ma nic bardziej frustrującego niż hałasujący owad, kiedy próbujesz zasnąć. Moskitiera zatrzyma wszystkie latające komary, muchy czy ćmy, a Ty nareszcie zaśniesz w mgnieniu oka!

Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.

Owady latają i siadają wszędzie na czym popadnie, przenosząc tym samym bakterie i zarazki. Kiedy masz otwarte drzwi podczas ciepłych dni zawsze krążą wokół Twoich posiłków. Nie pozwól na to, by siadały na jedzeniu czy talerzach. Gęsta siatka zatrzyma nawet najmniejsze owady.

Z czego wykonane są moskitiery?

Odporna na wygięcia

skrzynia i prowadnica zostały wykonane aluminium walcowanego, które osiąga się poprzez wielokrotne spłaszczanie bryły metalu. Wytrzymałe na uszkodzenia oraz stabilne podczas montażu będą służyć Ci przed kilkanaście sezonów. Do wyboru w 3 popularnych kolorach!

Wielkość ramy wybierasz indywidualnie,

dopasowując ją do wymiaru Twoich drzwi. Rama bez względu na rozmiar będzie miała grubość 4 cm oraz szerokość 5,2 cm. Wymiary te zapewniają wygodny montaż oraz funkcjonalną obsługę.

Siatka powstrzymująca owady

wykonana z elastycznego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego. Napięta pomiędzy ramą, niczym struna w gitarze, nie ulega wgnieceniom oraz załamaniom.

Gęsto rozmieszczone oka siatki

mają kształt kwadratu o wymiarach ok. 0,9 mm x 0,9 mm. Taki rozmiar gwarantuje, że owady będą wstanie przecisnąć przez nią tylko jedną ze swoich nóg. Nic więcej!

Sposób działania moskitiery

W obu przypadkach siatka moskitiery chowa się do bocznej ściany obudowy. Z dołu i z góry porusza się w zamontowanych szynach, co zapobiega bujaniu się na boki oraz zabezpiecza przed tymi bardziej upartymi owadami. Moskitierę dociąga się do przeciwległej strony.

Moskitiery dostępne są w dwóch typach: pojedynczym lub podwójnym.

Pojedynczy system: - moskitiera zamyka się na zatrzask w szynie po przeciwległej stronie

Jedna poruszająca się siatka moskitiery

Siatka chowana do ramy moskitiery

Możliwość wyboru strony zwijania

Podwójny system: - możesz wybrać, która z siatek moskitiery będzie miała możliwość przytwierdzenia jej na stałe w środkowym miejscu drzwi. Całą moskitierę zamyka się właśnie w tym stałym, środkowym punkcie, za pomocą magnesów zamontowanych w listwach.

Dwie poruszające się siatki moskitiery

Siatki chowane do ram moskitier

Możliwość wyboru stałej części moskitiery

Zalecana do dużych drzwi

Do czego jeszcze możesz wykorzystać moskitiery?

Zabezpiecz zwierzaki!

Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarte drzwi czy balkon! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzące na sąsiednim drzewie.

Filtruj powietrze!

Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

Czyszczenie

Moskitiery czyścić możesz na różne sposoby.

Ramy moskitiery możesz wyczyścić wilgotną szmatką lub gąbką z płynem. Regularne czyszczenie zapewni im nienaganny wygląd przez cały sezon.

Siatkę moskitiery możesz z powodzeniem czyścić używając do czego szczotki z płynem. Bezpieczne będą także karchery czy urządzenia czyszczące na parę wodną.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera rolowana, Do drzwi pojedynczych, Na wymiar
Numer produktu:SW10195
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry