Moskitiera plisowana drzwiowa, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Moskitiera Plisowana Drzwiowa, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
1104,06

Szczegóły produktu

Do góry

Istotne cechy i funkcje moskitiery drzwiowej plisowanej:

Rama wykonana ze wzmocnionego i odpornego aluminium ekstrudowanego

Rama odporna na wygięcia, warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę

Stabilna i sztywna nawet przy dużych rozmiarach

Moskitiera produkowana na wymiar

Śruby wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej

Odporna na przedarcia i rozciągnięcia siatka z włókna szklanego oblanego PCV

Niezwykle prosta, obrazkowa instrukcja montażu

Dodatkowe zabezpieczanie ram poprzez oklejenie folią ochronną

Indywidualny sposób pakowania, zabezpieczający elementy na czas transportu

Uniwersalne zaczepy i uchwyty montażowe nadające się do wszystkich popularnych drzwi

Dodatkowe szczotki oraz dopasowane uchwyty gwarancją 100% szczelności

Ekologiczne rozwiązanie, bez używania pestycydów

Utrzymuje dobrą cyrkulacje powietrza

Najbardziej skuteczny i ekonomiczny sposób na pozbycie się owadów

W trosce o jakość dostarczanych do Państwa moskitier, by nie uległy one uszkodzeniu podczas transportu, wysyłamy je w elementach do samodzielnego złożenia.

Moskitiera zapewni spokojny sen

Plisowana moskitiera na okna to siatka składana w harmonijkę, która chroni i zabezpiecza przed owadami. Obudowana w aluminiową ramę może być otwierana i zamykana w dowolnej chwili. Moskitiera dopasowana do Twojego okna to gwarancja spokojnego snu oraz letnich wieczorów bez towarzystwa owadów czy insektów w domu.

Jesteś zainteresowany profesjonalną usługą montażu?

Moskitiera plisowana drzwiowa – ważne informacje i detale

Moskitiera drzwiowa przesuwna na wymiar

Nasza moskitiera przesuwna charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Rama wykonana z aluminium ekstrudowanego jest wysoce odporna na wygięcia, różnego rodzaju warunki pogodowe czy nawet nadgryzienie przez ząb czasu. Tłoczone aluminium, w porównaniu od materiałów stosowanych przez innych producentów, jest jednym z najtrwalszych używanych do produkcji moskitier. Dobierz jeden z 6 dostępnych lub wybierz własny kolor RAL na życzenie, by dopasować go do drzwi lub fasady domu.

Uniwersalne rozmiary moskitiery plisowanej

Indywidualnie wybierany rozmiar moskitiery przesuwnej kierujemy do wszystkich posiadaczy okien lub drzwi balkonowych o nietypowych wymiarach. To także ukłon w stronę perfekcjonistów, których interesuje skuteczna ochrona i wysoka jakość wykonania produktu wyrażona w dopasowaniu go co do 1 mm. Aluminiowa rama, bez względu na wymiar całej moskitiery ma zgrabny i nienarzucający się wygląd. Łatwy dostęp do wszystkich elementów zapewnia wygodny montaż i szybki serwis.

Rozmiar moskitery plisowanej

Siatka to główna część ochronna każdej moskitiery. Nasza ma kwadratowe oczka o niewielkim rozmiarze, które fizycznie uniemożliwiają przedostanie się owadów do pomieszczenia. Możesz całkowicie zrezygnować ze szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Do wykonania siatki użyliśmy wzmocnienia z włókna szklanego, które sprawia, że jest odporna na odkształcenia, zerwania czy mechaniczne uszkodzenia. Nie groźna jej wysoka temperatura, mocne mrozy czy ulewne deszcze. Nasza siatka spokojnie wytrzyma kilka sezonów – bez konieczności ściągania jej na zimę. Siatkę zaprojektowaliśmy tak, by mimo niewielkich oczek, umożliwić dobrą cyrkulację świeżego powietrza oraz nie zasłaniać widoku na ogród lub taras.

Siatka moskitiery

Elementy wykończeniowe, pozostające widoczne dla oka dostępne są w kolorze białym lub brązowym. Dopasowanie moskitiery do wyglądu drzwi i elewacji nie będzie więc problemem. Smukle i eleganckie prowadnice o wymiarze 3,5 x 2,1 cm pasować będą do każdej framugi drzwi. Wielkość ramy wybierasz indywidualnie, dopasowując ją do wymiaru Twojego okna oraz miejsca montażu. Składana moskitiera plisowana jest łatwa w montażu, a jej obsługa płynna i lekka. Nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu, więc docenisz ją, jeśli posiadasz małe wnęki. Siatka składa się w kształt harmonijki, a porusza się wewnątrz aluminiowych szyn. Całość ramy tworzy stabilne opracie dla siatki oraz bardzo ułatwia montaż.

Po co moskitiera?

Ochorna przed ukąszeniami
Chroni przed ukąszeniami
Zapewnia spokojny sen
Zapewnia spokojny sen
Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii
Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii

Dodatkowe zalety moskitiery

Zabezpiecz zwierzaki

Zabezpiecz zwierzaki! Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarte okno! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzącego na sąsiednim drzewie.

Filtruje powietrze

Filtruj powietrze! Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera plisowana drzwiowa, Na wymiar
Numer produktu:SW10098
Jakość:Premium
Zakres tolerancji wymiarów :
Szerokość :Zakres tolerancji :
L ≤ 2 m±3 mm

Wysokość :

Zakres tolerancji :
H ≤ 1,5 m±2 mm
1,5 m < H < 2,5 m±3 mm
Gwarancja:5 lat