Moskitiera okienna ramkowa, Profil z płetwą, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Moskitiera Ramkowa, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
49,90

Szczegóły produktu

Do góry
Porównaj modele moskitier

Moskitiera ramkowa okienna – skuteczny sposób na komary

100% szczelności i cyrkulacji powietrza dzięki wysokiej jakości materiałom

Profil wykonany z lekkiego i trwałego aluminium ekstrudowanego o grubości ścianki 1 mm

Rama malowana proszkowo, odporna na czynniki atmosferyczne

Rama dostępna w pełnej palecie kolorów RAL

Narożniki o opatentowanej budowie wykonane z PVC

Bardzo prosty montaż nie wymagający żadnych narzędzi

Dwa sposoby montażu - frontalny i odwrócony

Możliwość zamówienia już złożonej moskitiery!

Uchwyty montażowe wykonane ze sprężystej stali

Uniwersalne zaczepu montażowe, kompatybilne z większością ram okiennych

Uszczelka montażowa siatki umiejscowiona jest o wewnętrznej strony

Śruby montażowe wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej

Łatwy demontaż ramy i jej czyszczenie

Różne rodzaje siatek

Produkt przyjazny środowisku

UWAGA: W celu zapewnienia dobrej jakości naszych produktów moskitiery wysyłane są w dobrze zabezpieczonym opakowaniu zawierającym komplet elementów montażowych. W ten sposób możemy zapobiec uszkodzeniu produktu podczas transportu..

moskitiera okienna ramkowa
moskitiera ramkowa na okno

Moskitiera ramkowa na okno – spokojne lato w kilku krokach

Wraz z nadejściem wiosny i lata do naszej codzienność powracają uciążliwe owady. Najlepszym sposobem, aby uchronić się przed ich obecnością w domu, jest montaż moskitiery ramkowej na wymiar. Dzięki niej zyskujemy gwarancję spokojnych wieczór bez irytującego brzęczenia nad uchem, przespanych nocy bez ukąszeń i możliwości wietrzenia wnętrza o każdej porze dnia - bez obaw, że komary się do nich dostaną.

Nasza moskitiera ramkowa na okno wykonana jest z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium, któremu niestraszne opady deszczu, wysokie temperatury czy wiatr. Przemyślana budowa i wysokiej jakości elementy montażowe sprawiają, że jest ona niezwykle szczelna i wytrzymała. Jednocześnie produkt nie utrudnia prawidłowej cyrkulacji powietrza i widoczności z zewnątrz.

Rama moskitiery ramkowej na wymiar jest malowana proszkowo we wszystkich kolorach RAL, dzięki czemu można dopasować ją kolorystycznie do aranżacji danego wnętrza. Dodatkowo uszczelka montażowa siatki jest umieszczona od wewnętrznej strony profilu, co wpływa nie tylko na szczelność, lecz także estetykę produktu.

Wybierz siatkę do moskitiery ramkowej

Moskitierę ramkową okienną można dopasować według własnych potrzeb, wybierając siatkę:

standardową - wykonaną z tworzywa sztucznego o drobnej strukturze oczek, która skutecznie zablokuje owadom dostęp do Twojego domu.

przeciwpyłkowa - wzbogacona o dodatkową strukturę, która dodatkowo ogranicza przenikanie do wnętrz pyłku i kurzu. Polecana do pokojów dziecięcych i mieszkań alergików.

wzmocniona - ze wzmocnioną strukturą odporną na zadrapania i rozdarcia. Doskonale sprawdzi się u właścicieli zwierząt domowych.

antysmogowa - z membraną z nanowłókna, która filtruje zanieczyszczenia powietrza takie jak kurz, pyłki, spaliny. Pomaga w zapobieganiu rozprzestrzeniania się pleśni i bakterii.

moskitiera ramkowa aluminiowa na okno
moskitiera aluminiowa na okno

Moskitiera ramkowa na wymiar – prosty montaż bez narzędzi

Moskitierę ramkową aluminiową montuje się bezpośrednio do brzegów zewnętrznej ramy okiennej, na którą będzie zachodzić płetwa. Za jej stabilizację odpowiadają specjalne wykonane ze stali uchwyty i śruby montażowe, aluminiowa rama oraz narożniki PVC. Aby zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniami czy zadrapaniami, profile są oklejone folią ochronną od momentu produkcji.

Prosty montaż i demontaż pozwala z łatwością zdjąć moskitierę ramkową z okna po sezonie oraz w celu jej konserwacji. Powinna być ona bowiem regularnie czyszczona - w końcu zbiera się na niej sporo zanieczyszczeń z zewnątrz. Po ściągnięciu z okna należy przetrzeć siatkę wilgotną szmatką z ciepłą wodą (max. 30 stopni Celsjusza) z minimalną ilością detergentu (np. płynu do prania). Nie powinno się jej dociskać i szorować, aby nie uszkodzić struktury. Do osuszania należy wykorzystać suchy ręcznik.

Istnieje możliwość zamówienia złożonej już moskitiery - to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub umiejętności majsterkowicza. Należy pamiętać, że po wyborze tej opcji, przewidywany czas dostawy.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera okienna ramkowa, Profil z płetwą, Na wymiar
Numer produktu:SW10097
Zakres tolerancji wymiarów :
Szerokość : Zakres tolerancji :
L ≤ 2 m ±3 mm
2 < L ≤ 4 m ±4 mm

Wysokość :

Zakres tolerancji :
H ≤ 1,5 m ±2 mm
1,5 m < H < 2,5 m ±3 mm
Gwarancja: 2 lata
Dodatkowe informacje: Uwaga! Ten rodzaj moskitiery nie pasuje do okien z zamontowanym okapnikiem.