Moskitiera okienna ramkowa, Profil z płetwą, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Moskitiera Ramkowa

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
52,23

Szczegóły produktu

Do góry

Chroń siebie i bliskich przed komarami!

Dopasowana rozmiarem z dokładnością do 1 mm, ramkowa moskitiera z siatką przeciw owadom skutecznie blokuje drogę insektom, które chcą dostać się do Twojego domu. Siatka moskitiery, wykonana z wytrzymałego włókna szklanego o średnicy oczek ok. 1mm, stanowi barierę nie do przejścia dla słynących z uciążliwości komarów, muszek, kleszczy czy much.

Moskitiera zapewni spokojny sen

Dlaczego powinno się chronić wnętrza i mieszkania z użyciem moskitier?

Chroni przed ukąszeniami

Komary, kleszcze i inne gryzące owady zaczynają nas nawiedzać już od pierwszych ciepłych dni. Nierzadko żądlą i kąsają wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy i w dodatku zostawiają swędzące, nieatrakcyjne czerwone ślady – któż nie ma tego serdecznie dość? Dlatego zaprojektowaliśmy nasze moskitiery tak, by w pełni umożliwiały korzystanie z uroków wiosennych i letnich wieczorów. W bezpieczny dla środowiska sposób, chronią Ciebie i Twoich bliskich przez ukąszeniami i irytującym hałasem. Nasza drobna siatka powstrzyma nawet najmniejsze owady, jak kleszcze, których ugryzienie może prowadzić do Boreliozy i zapalenia opon mózgowych.

Chroni przed ukąszeniami
Zapewnia spokojny sen

Zapewnia spokojny sen

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Ciągły hałas koło ucha oraz z góry przegrane, nocne walki z komarami potrafią dać się we znaki. Moskitiera ramkowa to prosty i szybki sposób na pozbycie się tego problemu. Od teraz możesz cieszyć się otwartym oknem i świeżym nocnym powietrzem bez obaw. Nic też nie zakłuci ani nie przerwie Twojego snu.

Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii

Latem latające owady mogą wyrządzić znacznie więcej szkód. Nie tylko gryzą i boleśnie kąsają, ale są także źródłem chorób. Komary nierzadko przenoszą różnego rodzaju choroby wirusowe i pasożyty, które mogą być odpowiedzialne za malarię czy gorączkę Denga. W taki sam sposób choroby lub niebezpieczne patogeny mogą zostać przeniesione przez inne owady, np. muchy, które często krążą wokół przygotowywanych i spożywanych przy otwartym oknie posiłkach. Nie pozwól na to, by wirusy i zarazki znalazły się na talerzu w Twoim domu. Nasza drobna siatka powtrzyma nawet najmniejsze owady.

Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii

Moskitiera ramkowa pod mikroskopem

Moskitiery ramkowe z płetwą

Najmocniejsze aluminium

Nasza moskitiera charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Rama wykonana z aluminium ekstrudowanego jest wysoce odporna na wygięcia, różnego rodzaju warunki pogodowe czy nawet nadgryzienie przez ząb czasu. Tłoczone aluminium, w porównaniu od materiałów stosowanych przez innych producentów, jest jednym z najtrwalszych używanych do produkcji moskitier. Dobierz jeden z 6 dostępnych lub wybierz własny kolor RAL na życzenie, by dopasować go do okna lub fasady domu.

Wykonana na Twoje życzenie

Indywidualnie wybierany rozmiar moskitiery ramkowej kierujemy do wszystkich posiadaczy okien o nietypowych wymiarach. To także ukłon w stronę perfekcjonistów, których interesuje skuteczna ochrona i wysoka jakość wykonania produktu wyrażona w dopasowaniu go co do 1 mm. Aluminiowa rama, bez względu na wymiar całej moskitiery ma zgrabny i nienarzucający się wygląd. Łatwy dostęp do wszystkich elementów zapewnia wygodny montaż i szybki serwis. Dokładne dopasowanie ramy moskitiery do ramy okna zapewni skuteczną ochronę przed owadami.

Dopasowany, indywidualny rozmiar
Gęsto rozmieszczone oka siatki

Nie przepuści nawet tych najmniejszych

Siatka to główna część ochronna moskitiery. Kwadratowe oczka o niewielkim rozmiarze 0.9 mm fizycznie uniemożliwiają przedostanie się owadów do pomieszczenia. Możesz całkowicie zrezygnować ze szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Do wykonania naszej najczęściej sprzedającej się siatki użyliśmy wzmocnienia z włókna szklanego, które sprawia, że siatka jest odporna na odkształcenia, zerwania czy mechaniczne uszkodzenia. Nie groźna jej wysoka temperatura, mocne mrozy czy ulewne deszcze. Nasza siatka, w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku, spokojnie wytrzyma kilka sezonów – bez konieczności ściągania jej na zimę. Siatkę zaprojektowaliśmy tak, by mimo niewielkich oczek, umożliwić dobrą cyrkulację świeżego powietrza oraz nie zasłaniać widoku na ogród lub taras.

Ramka moskitiery posiada przedłużony bok, który nachodzi na ramę okna. Rozwiązanie to zapewnia:

Stabilność moskitiery

Estetyczne wykończenie

Łatwiejszy montaż na oknie

Stabilne moskitiery ochronne

3 siatki i 3 zaspokojone potrzeby

Siatka standardowa

Siatka standardowa

Wykonana z włókna szklanego

W kolorze czarnym lub szarym

Rozmiar 0,9 mm x 0,9 mm

Idealna do standardowych okien

Siatka przeciwpyłkowa

Siatka przeciwpyłkowa

Tkana z tworzywa poliestrowego

Nieprzepuszczająca pyłków i pyłu

Rozmiar 0,2 mm x 0,2 mm

Gęsty splot materiału

Idealna dla alergików

Siatka wzmocniona

Siatka wzmocniona

Wykonana z włókna szklanego

Wzmocniona wewnętrznymi włóknami

Rozmiar 1,2 mm x 0,9 mm

Odporna na zadrapania

Idealna na posiadaczy zwierząt

Montaż na wygodne uchwyty

Moskitiera ramkowa montowana jest równo z brzegiem zewnętrznej ramy okiennej, na którą będzie zachodzić płetwa. Specjalne metalowe uchwyty zapobiegają przed jej wypadnięciem, zahaczając się o wnętrze ramy okna. Każdy z metalowych uchwytów przykręcany jest do wewnętrznej strony moskitiery za pomocą śruby, która umożliwia regulację oraz obracanie uchwytem. Ilość uchwytów dostosowana jest do wybranej przez Ciebie szerokości i wysokości moskitiery. Wszystkie uchwyty znajdują się po wewnętrznej stronie moskitiery i pozostają niewidocznie na zewnątrz okna.

Dodatkowe zalety moskitiery

Zabezpiecz zwierzaki!

Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarte okno! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzącego na sąsiednim drzewie.

Zabezpiecz zwierzaki
Filtruje powietrze

Filtruj powietrze!

Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

Czyszczenie

Moskitiery czyścić możesz na różne sposoby.

łatwa w czyszczeniu

Ramy moskitiery możesz wyczyścić wilgotną szmatką lub gąbką z płynem. Regularne czyszczenie zapewni im nienaganny wygląd przez cały sezon.

czyścić używając do tego szczotki

Siatkę moskitiery możesz z powodzeniem czyścić używając do tego szczotki z płynem. Bezpieczne będą także karchery czy urządzenia czyszczące na parę wodną.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera okienna ramkowa, Profil z płetwą, Na wymiar
Numer produktu:SW10097
Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera okienna ramkowa, Profil z płetwą, Na wymiar
Numer produktu:SW10097
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry