Moskitiera rolowana okienna, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Moskitiera Rolowana Okienna, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
174,31

Szczegóły produktu

Do góry

Chroń siebie i swoich bliskich przed ukąszeniami!

Ciesz się spokojnym letnim wieczorem bez denerwującego bzyczenia komarów czy uciążliwych i swędzących ukąszeń. Z moskitierą Ty oraz Twoi domownicy nareszcie będziecie spać spokojnie, a rano wstaniecie wypoczęci i pełni energii.

DLACZEGO MOSKITIERA ROLOWANA NA OKNO SPRAWDZA SIĘ PODCZAS WIOSNY I LATA?

Chroni przed ukąszeniami

Owady zwabione zapachami wlatują przez otwarte wiosną i latem okna. Nie pozwól na to, by osy boleśnie ugryzły Ciebie lub Twoje dzieci. Moskitiera powstrzyma pszczoły oraz muchy i komary, które także zostawiają czerwone i swędzące ślady!

Zapewnia spokojny sen

Bzyczy i bzyczy, a Ty nie możesz zasnąć? Podlatują i odlatują, łaskoczą i próbują ugryźć? Nie ma nic bardziej frustrującego niż hałasujący owad, kiedy próbujesz zasnąć. Moskitiera zatrzyma wszystkie latające komary, muchy czy ćmy, a Ty nareszcie zaśniesz w mgnieniu oka!

Zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii

Owady latają i siadają wszędzie na czym popadnie, przenosząc tym samym bakterie i zarazki. Kiedy masz otwarte okna podczas ciepłych dni zawsze krążą wokół Twoich posiłków. Nie pozwól na to, by siadały na jedzeniu czy talerzach. Gęsta siatka zatrzyma nawet najmniejsze owady.

Z czego wykonane są moskitiery?

Odporna na wygięcia

rama wykonana została z aluminium eksturdowanego, które osiąga się poprzez tłoczenie stopu metalu. Wytrzymałe na uszkodzenia oraz stabilne podczas montażu będą służyć Ci przed kilkanaście sezonów. Do wyboru w 3 popularnych kolorach!

Wielkość obudowy wybierasz indywidualnie,

dopasowując ją do wymiaru Twoich okien. Rama bez względu na rozmiar będzie miała grubość 4 cm oraz szerokość 5,2 cm. Wymiary te zapewniają wygodny montaż oraz funkcjonalną obsługę.

Siatka powstrzymująca owady

wykonana jest z elastycznego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego. Napięta pomiędzy ramą, niczym struna w gitarze, nie ulega wgnieceniom oraz załamaniom.

Gęsto rozmieszczone oczka siatki

mają kształt kwadratu o wymiarach ok. 0,9 mm x 0,9 mm. Taki rozmiar gwarantuje, że owady będą w stanie przecisnąć przez nią tylko jedną ze swoich nóg. Nic więcej!

Sposób działania moskitiery

Siatka moskitiery

zwija się w rulon do górnej skrzyni obudowy. Porusza się w górę i w dół w dwóch bocznych szynach. By opuścić moskitierę możesz złapać za listwę lub użyć sznurka.

Możesz wybrać sposób zamykania moskitiery:

Standardowy - w bocznych listwach, w których porusza się siatka, na samym dole znajdują się zatrzaski, o które zaczepia się siatkę. Lekko obracając listwę, za którą się ściąga moskitierę, haczyki wskakują w zatrzaski i moskitiera jest szczelne zamknięta.
Hakowy - do zestawu dołączana jest dolna listwa zamykająca ramę, do której dociąga się siatkę. Moskitierę zahacza się o znajdujące się w listwie haki.

Do czego jeszcze możesz wykorzystać moskitiery?

Zabezpiecz zwierzaki!

Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarte drzwi czy balkon! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzącego na sąsiednim drzewie.

Filtruj powietrze!

Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

Czyszczenie

Moskitiery czyścić możesz na różne sposoby.

Ramy moskitiery możesz wyczyścić wilgotną szmatką lub gąbką z płynem. Regularne czyszczenie zapewni im nienaganny wygląd przez cały sezon.

Siatkę moskitiery możesz z powodzeniem czyścić używając do tego szczotki z płynem. Bezpieczne będą także karchery czy urządzenia czyszczące na parę wodną.

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera rolowana okienna, Na wymiar
Numer produktu:SW10095
Producent:Sagio
Nazwa produktu:Moskitiera rolowana okienna, Na wymiar
Numer produktu:SW10095
Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry