Rolety zewnętrzne

Roleta elewacyjna

od 228,87 zł

Optymalna temperatura, niezakłócony sen, bezpieczeństwo najcenniejszych dla Ciebie rzeczy. To wszystko i znacznie więcej uzyskasz zaraz po zamontowaniu rolet zewnętrznych. Opcje dodatkowej ochrony oraz urozmaiceń produktu pozwolą Ci dopasować produkt do każdego z Twoich okien.

ZOBACZ PRODUKTY

Roleta podtynkowa

od 305,19 zł

Minimalistyczny design, który pozwoli Ci zachować ochronę na najwyższym poziomie. Roleta podtynkowa wykonana z najwyższej jakości surowców i komponentów stanie na straży Twojego spokoju i mienia.

ZOBACZ PRODUKTY

Pancerz rolety

od 33,99 zł

Sprezentuj sobie nowy wygląd rolety lub wymień pancerz na nowy! Nie musisz demontować całej konstrukcji, jeśli potrzebujesz wymienić tylko uszkodzone lamele. Dobierz indywidulny rozmiar oraz nowy kolor i ciesz się skuteczną ochroną oraz nowym wyglądem

ZOBACZ PRODUKTY

Silniki

od 107,33 zł

Daj sobie odpocząć, a silnik wykona za Ciebie całą pracę! Sam podniesie i opuści rolety, kiedy tylko zechcesz. Kontroluj poziom nasłonecznienia lub bezpieczeństwa bezpośrednio z fotela lub łóżka w Twoim domu!

ZOBACZ PRODUKTY

Akcesoria

od 1,49 zł

Potrzebujesz bardziej indywidualnych rozwiązań lub szukasz części zamiennej? Zobacz, jakie dodatkowe elementy mogą Ci pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania do Twojego domu. Przecież to detale powodują, że wielkie konstrukcje działają bez zarzutu.

ZOBACZ PRODUKTY

Rolety zewnętrzne oraz komponenty do kompleksowej ochrony domu i okien

Rolety zewnętrzne elewacyjne

Ochrona Twojego domu, a w zasadzie wszystkiego czego zapragniesz w wielu wariantach oraz wersjach kolorystycznych. Rolety zewnętrze Domondo to aluminiowy lub plastikowy pancerz, którzy zwijać możesz do metalowej skrzyni za pomocą sznurka, taśmy lub silnika. Nasze rolety dopasujesz do rozmiarów swoich okien lub drzwi, by zapewnić sobie i bliskim skuteczną ochronę przed chłodem czy hałasem. Wybór wielu komponentów daje możliwość stworzenia nie tylko skutecznego produktu na wymiar, ale także dopasowanego pod każdym względem do Twoich wymagań oraz preferencji.

Rolety zewnętrzne podtynkowe

Jesteś wielbicielem minimalizmu i nowoczesności? Prosty i jednocześnie elegancki, nienarzucający się design rolet podtynkowych zachwyci Cię bez dwóch zdań. Stwórz szczelną barierę termoizolacyjną i odstrasz włamywaczy! Roleta podtynkowa schowana pod elewacją posiada szereg dodatkowych opcji oraz udogodnień, które sprawią, że korzystanie z nich będzie nie tylko lekkie i łatwe, ale także skuteczne i szybkie. Wykorzystanie najlepszych materiałów oraz tworzyw zapewni Ci najskuteczniejszą ochronę!

Pancerz rolety

Chcesz zmienić kolor, ale nie chcesz kupować całej nowej rolety zewnętrznej? Ktoś uderzył w pancerz i teraz jest cały pogięty? Lub może po prostu czas odświeżyć stary kolor. Bez względu na to, jaki będzie Twój powód, u nas kupisz nowy pancerz w rozmiarze dopasowanym do rolety, którą już posiadasz. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych oraz drewnopodobnych pasować będą do elewacji budynku czy innych elementów dookoła. Aluminiowe lub plastikowe lamele posiadają szereg funkcji, które będą Cię chronić przed wiatrem, temperaturą czy hasałem. Wystarczy, że wybierzesz rozmiar i kolor.

Silniki

Dla uprzyjemnienia Ci życia oraz zapewnienia wygody na jaką zasługujesz, oferujemy najwyższej klasy silniki do rolet. Niemiecka technologia opatrzona 7-letnią gwarancją to połączenie płynnej i równomiernej pracy pancerza z jego ergonomicznością i oszczędną pracą. Pracę silnika możesz dostosowywać pod wieloma względami, jednak najbardziej docenisz fakt posiadana go, siedząc w wygodnym fotelu lub leżąc w łóżku, nie martwiąc się o niepotrzebne wstawanie, by zasłonić lub odsłonić okno. Różnię poczują także Twoje ręce.

Akcesoria

Bogata oferta dodatków oraz akcesoriów, które znajdziesz na naszej stronie pozwoli Ci dowolnie zmieniać i naprawiać Twoje rolety. Szybko, tanio i bardzo prosty sposób wymienisz stary zwijacz na nowy lub dokupisz dodatkowy przełącznik. Dzięki dodatkowym elementom dostosujesz pracę oraz obsługę swojej rolety do warunków jakich potrzebujesz. Wszystkie oferowane akcesoria są kompatybilne z naszymi produktami, a ich obsługa oraz montaż dziecinne proste.