Pancerz do rolety zewnętrznej, PCV, Na wymiar, Sagio

Produkt jest dostępny

Pancerz do rolety zewnętrznej, Aluminiowy i PCV, Na wymiar

49,90 zł
w tym 23% VAT: 9,33 zł

Podaj wymiar

WAŻNE:

Do prawidłowego pomiaru wymiarów i odpowiedniego skonfigurowania produktu, prosimy najpierw przeczytać instrukcję pomiarów!

mm
min: 500 mm,max: 3700 mm
mm
min: 500 mm,max: 3000 mm

UWAGA:

Tylko mierząc produkt zgodnie z instrukcją pomiaru masz pewność, że będzie pasował!

Wybierz profilINFO

Niedostępne
Aluminiowy 39 mm
Niedostępne
Aluminiowy 52 mm
Niedostępne
PVC 37 mm
Niedostępne
PVC 52 mm

Wybierz kolor profilu

Niedostępne
Biały
Niedostępne
Beżowy
Niedostępne
Szary

Listwa dolnaINFO

Bez listwy
Z listwą dolną
+ 10,00 zł
Szczegóły produktu
Do góry

Pancerz do rolety zewnętrznej

Pancerz aluminiowy - Wysokiej jakości aluminium skutecznie ochroni Twoje okna i wnętrza

Lekki i wytrzymały pancerz do rolet zewnętrznych to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na wysoką jakość i skuteczność produktów. Za pomocą naszego konfiguratora zaprojektujesz aluminiowy pancerz dopasowany do wymiarów Twojej skrzyni.

Wypełniony pianką stanowi skuteczną ochronę termoizolacyjną oraz wygłusza hałas pochodzący z zewnątrz. Łatwe w pielęgnacji, występujące w wielu barwach tworzywo, z którego wykonano pancerz to sprawdzone rozwiązanie dla dużych okien. Sprawdzi się także tam, gdzie potrzebujesz produktu odpornego na ciężkie warunki zewnętrzne.

Pancerz sprzedawany jest z wieszakami, które mają postać sprężyn taśmowych. Służą do połączenia pancerza z rurą nawojową w celu nawijania go i chowania do skrzyni. Wieszaki są podczepiane, nie przykręcane! Ich ilość uzależniona jest od szerokości pancerza.

Pancerz aluminiowy
Pancerz PVC

Pancerz PCV - Ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie na nowy pancerz do Twojej rolety

Pancerz do rolety zewnętrznej wykonany z materiału PCV to część, która zapewni Ci dobrą termoizolację. Latem skutecznie odbije promienie słoneczne, co ograniczy nagrzewanie się pomieszczeń, natomiast zimą stanowić będzie skuteczną ochronę przed uciekaniem ciepła z pomieszczeń. Tym samym zaoszczędzisz na ogrzewaniu.

Zwijany do skrzyni zamontowanej nad oknem, pancerz, okaże się także blokadą dla dźwięków i hałasu pochodzących z zewnątrz. Wybierz odpowiedni rozmiar lamel, dopasuj ich kolor do posiadanej już konstrukcji rolety zewnętrznej. Pancerz PCV to ekonomiczne rozwiązanie, które zadowoli Cię, jeśli szukasz praktycznego i taniego produktu chroniącego Twoje wnętrza. Konfigurator w kilku krokach poprowadzi Cię przez projektowanie idealnie dopasowanego pancerza.

Pancerz sprzedawany jest z wieszakami, które mają postać sprężyn taśmowych. Służą do połączenia pancerza z rurą nawojową w celu nawijania i chowania do skrzyni. Wieszaki są podczepiane, nie przykręcane! Ich ilość uzależniona jest od szerokości pancerza.

Pancerz do rolety zewnetrznej
Pancerz do rolety zewnetrznej
Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Producent:Sagio
Nazwa produktu:Pancerz do rolety zewnętrznej, PCV, Na wymiar
Numer produktu:SW10198
Jakość: Premium
Zakres tolerancji wymiarów : Wysokość : ±2 mm; Szerokość : ±2 mm
Gwarancja: 10 lata