Roleta zewnętrzna podtynkowa, Na wymiar, PREMIUM, Sagio

Produkt jest dostępny

Roleta Zewnętrzna Podtynkowa, Na Wymiar, PREMIUM

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
224,91
Szczegóły produktu
Do góry

Samodzielnie dopasuj roletę do Twoich potrzeb.

Dzisiejsze standardy wybierania elementów użytkowych, szczególnie tych do domu, to możliwość kreowania ich samemu. Nasze konfiguratory rolet zewnętrznych dają możliwość samodzielnego dopasowania ich do indywidualnych warunków i potrzeb klienta. Sam zdecydujesz o tym, jaka roleta ma chronić Twoje okna i wnętrza. Twoje okna mają nietypowy wymiar? To nie jest problem. Trafiłeś na produkt, który dopasujesz do swoich warunków oraz okien tak, by pasował jak ulał. Postaw też na naszą szeroką gamę i różnorodność elementów rolety.

Budowa lub remont to najlepszy moment, by pomyśleć o ochronie najbliższych Ci osób i rzeczy

Roleta podtynkowa to rozwiązanie, które pozwoli Ci zachować estetyczny wygląd Twojej elewacji. Zaplanowany jeszcze w trakcie budowy montaż, polega na schowaniu pod tynkiem skrzyni oraz częściowego (ok. 2 cm) wprowadzenia prowadnic pod elewację. Dzięki temu widoczny pozostaje praktycznie tylko pancerz. Schowana obudowa nie zasłania okna oraz zapewnia elegancki design. Listwa dolna to obciążenie dla całego pancerza, dzięki czemu aluminiowe lamele będą mogły w płynny sposób poruszać się w prowadnicach. Na jej brzegu znajduje się materiał uszczelniający, który zapobiega przed zarysowaniem parapetu.

roleta podtynkowa
Jesteś zainteresowany profesjonalną usługą montażu?

ALUMINIOWY PROFIL

Profil rolety wykonany jest ze wzmocnionego aluminium, który dodatkowo wypełniony jest gąbką. Dzięki temu wykazuje on wysokie właściwości termoizolacyjne i wygłuszające, co wpływa na komfort użytkowania. Profil występuje w dwóch rozmiarach - 39 mm, który doskonale sprawdzi się przy małych i średnich oknach, oraz 52 mm dedykowany większym oknom. Wyższe profile wpływają zarówno na efekt wizualny, jak i wytrzymałość całego pancerza.

opis obrazka

Wymiar

Domondo.pl zależy na tym, by produkty, które u nas zamawiasz, były idealne. Aby tak się stało, wymiary rolet zewnętrznych muszą pasować do okien, które zamierzasz osłonić. Zapewni to także wygodę użytkowania i łatwy montaż. Zmierzenie okna wcale nie jest takie trudne. Możesz korzystać z umieszczonych tu rysunków lub przygotowanych dla Ciebie instrukcji. Wymiar uzależniony będzie także od miejsca montażu, a nas interesują głównie szerokość oraz wysokość. Nie jesteś pewny swoich wymiarów lub wydaje Ci się, że powinny być one inne? Zadzwoń do nas – przecież jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Dla większego komfortu składania u nas zamówień, już teraz opatrzyliśmy Twój produkt GWARANCJĄ DOPASOWANIA.

opis obrazka

Typy prowadnic

Aby produkt, który będziemy produkować, był dopasowany w każdym stopniu do Twoich potrzeb lub warunków, musimy wiedzieć jakie prowadnice, w których będzie poruszał się pancerz, będą Ci potrzebne. Wybór uzależniony jest od wnęk okiennych oraz wolnej przestrzeni nad oknem. Oferujemy prowadnice do okien standardowych, węższych, dużych lub takich, gdzie wnęka jest bardzo mała. Niestandardowy rozmiar także nie będzie dla nas problemem. Dla profilu o wielkości 52mm dostępny jest tylko jeden typ prowadnic 66/23. W naszej ofercie posiadamy 3 typy prowadnic.

  • Do okien mniejszych i standardowych polecamy popularną i niezawodną prowadnice w rozmiarze 53/22.
  • Do okien wąskich polecane są prowadnice o wymiarach 45/22. Posiada ona węższy brzeg, przez co nie zasłania szyby zbyt mocno. W tej prowadnicy dostępne są wszystkie możliwe sposoby nawierceń
  • Do okien, w przypadku których skrzynia wystaje mocno do przodu, mamy specjalny rodzaj prowadnic płaskich, z dystansem o rozmiarze 53/34, które po zamontowaniu wystają bardziej do przodu. Dzięki temu możliwe jest swobodne prowadzenie pancerza. W tej prowadnicy dostępne są wszystkie możliwe sposoby nawierceń

 

Rozmiary prowadnic

KOLORYSTYKA ROLETY PODTYNKOWEJ

Rolety podtynkowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej, którą łatwo dopasuje się do barwy okien, dachu czy elewacji. Lamelki pancerza, listwa dolna czy obudowa malowane są indywidualnie przy użyciu metody proszkowej, co gwarantuje równomierne pokrycie i estetyczny wygląd.

Kolory rolety zewnętrznej

Sterowanie

Nasze rolety zewnętrzne mogą być sterowane za pomocą trzech systemów. Pierwsze dwa to sposoby sterowania ręcznego. Do wyboru są taśma lub sznurek, które wybieramy ze względu na preferencje wizualne. Prowadzone są one z jednej strony rolety, do ruchomego zwijacza, który zamontowany jest na bocznej lub na tej samej ścianie co okno, najczęściej nad parapetem, na wysokości zapewniającej wygodną obsługę. Drugim rodzajem obsługi jest wykorzystanie silnika elektronicznego, który samodzielnie zwija i rozwija pancerz rolety. Silnik znajduje się wewnątrz skrzyni, z której po wybranej przez Ciebie stronie, wychodzi kabel zasilający. Sterowanie odbywa się za pomocą przełącznika zamontowanego na ścianie lub pilota, który steruje silnikiem z sposób zdalny. Silnik można podłączyć do standardowego napięcia 230V.

opis obrazka

Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Jakość: Premium
Zakres tolerancji wymiarów : Wysokość : ±2 mm; Szerokość : ±2 mm
Gwarancja: 10 lat