Roleta dzień i noc bezinwazyjna, Na wymiar, STANDARD | Bezinwazyjne mini | Rolety dzień i noc | Rolety | Domondo

Roleta dzień i noc bezinwazyjna, Na wymiar, STANDARD, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Dzień i Noc Bezinwazyjna, Na Wymiar, STANDARD

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
23,70

Szczegóły produktu

Do góry

W blasku i w cieniu - Roleta dzień i noc zdefiniowana na nowo

Przewartościowaliśmy nasze dotychczasowe myślenie o osłonach okiennych i stworzyliśmy roletę, która odpowie na najbardziej wysublimowane potrzeby odnośnie kontroli ilości światła wpadającego do wnętrza, a jej wyrafinowana konstrukcja zachwyci każdego, kto ceni sobie czas i porządek. Roleta 2.0 przykuwa uwagę subtelnymi liniami, sycąc wzrok niczym sztuka. Przekonuje nowoczesnymi rozwiązaniami!

Bo wnętrze ma nas rozpieszczać, relaksować

Chroni przed nadmiarem słońca i zdobi. Roleta dzień i noc 2.0 to znakomita propozycja dla tych, którzy chcieliby nadać wnętrzu indywidualny rys. Współczesne wnętrza nie chcą już być bezosobowe, pragną stać się wyjątkowe, szukają koloru i artystycznego luzu. Powściągliwość zderza się w nich ze szlachetnym detalem, a chłodny minimalizm miękko oplata nastrojowy vintige. Roleta 2.0 wpisze się w każde wnętrze. Z dwóch powodów. Charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem, to raz. A dwa, duet naprzemiennie ułożonych pasów, potrafi stworzyć spektakl, jakich mało. Rozproszone światło, które oferuje sprawi, ze wnętrze przestanie być płaskie, nieciekawe i nudne. Postaw na biele lub beże, gdy chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie i skapać je w promieniach słońca. Sięgnij po czerń lub szarość, gdy chcesz spotęgować wrażenie głębi.

Czerwone rolety dzień noc
Czerwone rolety dzień noc

Dwie osobowości rolety - wolisz dzień czy noc?

Tak jak kobieta, roleta dzień i noc ma dwie twarze. Każdą z nich pokochasz za coś innego. Jedna z nich to całkowite zaciemnienie, które tworzy we wnętrzu klimat pełen tajemniczości i intymności. Zapewnia prywatność oraz zadba o zdrowy i regeneracyjny sen. Druga, ta jaśniejsza, zachwyca nietuzinkowością i efektywnym designem. Wnętrze wypełnione mariażem światła i cienia koi zmysły, ociepla atmosferę oraz wprowadza przytulny klimat, który pomoże się odprężyć. Lawirując pomiędzy dwiema twarzami naszej rolety, stworzysz wnętrze pełne emocji, ciekawych form i nieoczywistego designu. Usiądź w przepastnym fotelu z książką i filiżanką herbaty i się zrelaksuj!

 

Niedościgłość prostoty

Bezpowrotnie minęły czasy, kiedy to do zamontowania rolety potrzebna była skrzynka z narzędziami i posiadanie w sobie żyłki majsterkowicza. Dziś, bezinwazyjny sposób montowania, którym mogą poszczycić się rolety 2.0 przypadnie do gustu każdemu, dla kogo liczy się komfort życia. Roletę montuje się na oknie za pomocą mobilnych wieszaków (nie stanowią one stałych elementów), które można dowolnie przesuwać, co oferuje niebywałą swobodę w montażu. Odpowiada za to listwa, którą wykonano w większym niż standardowo rozmiarze. Dodatkowo, do wyboru jest również wytrzymała taśma dwustronna (rozwiązanie opcjonalne), która może posłużyć do montażu zamiast wieszaków oraz przedłużane uchwyty, które doskonale sprawdzą się w przypadku okien z zamontowanymi nawiewnikami. Wszystkie te rozwiązania czynią z rolety 2.0 produkt, który da się zamontować dosłownie na każdym oknie.

Dane techniczne

Do góry

DOKUMENTY DO POBRANIA

Aby otworzyć instrukcje potrzebujesz programu do odczytu plików PDF
Kliknij TUTAJ aby pobrać najnowszą wersję Adobe Acrobat Reader.

Dane techniczne

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry