Rolety plisowane

(47 produktów)

Rolety plisowane, czyli nowoczesna i oryginalna ochrona przed słońcem

POŁĄCZENIE TRADYCJI I SKUTECZNOŚCI

Plisy to niewątpliwie nowy rodzaj osłony przeciwsłonecznej, który łączy w sobie wiele zalet swoich poprzedników. Plisowany materiał, który wyglądem przypomina składaną harmonijkę, umieszczony jest pomiędzy dwiema listwami, którymi możemy poruszać w górę i w dół. Poziome zagięcia, minimalistyczna konstrukcja i nieszablonowy sposób poruszania plisą zachwyca, ale także skutecznie chroni przed słońcem oraz zabezpiecza Twoją prywatność. W zależności od tego, jak nietypową osłonę okienną potrzebujesz, nasza plisa spełni wszystkie postawione przez Ciebie warunki.

JAKOŚĆ WIDOCZNA GOŁYM OKIEM

Poruszając naszą plisą lub czyszcząc jej materiał, zdziwisz się, że tak delikatny materiał, może tak skutecznie chronić. Delikatne tłoczenia, wyraźne marszczenia lub mieniące się w różnym świetle struktury materiałów w plisach, to najbardziej dekoracyjna ochrona Twoich okien. Nasze plisy, dostępne w popularnych lub niespotykanych kolorach i wzorach, występują w połączeniu z elegancką i wytrzymałą listwą aluminiową. Jej wykonanie oraz wykończenie, a także dokładny sposób malowania sprawia, że w duecie z materiałem tworzą wyjątkową osłonę.

ROLETY PLISOWANE PREMIUM

Poziomo składany materiał obudowany jest dwoma listwami. W zależności od modelu możliwe jest poruszanie jedną lub obiema listwami za pomocą znajdujących się na nich uchwytów. System daje możliwość ustawienia materiału na dowolnej części okna, a samo sterowanie odbywa się w łatwy i szybki sposób.

WYBIERZ ROZMIAR

ROLETY PLISOWANE STANDARD

Zamawiasz, płacisz i za kilka dni Twoja plisa wisi już na Twoim oknie. Standardowe rozmiary, popularne kolory oraz szybki i bezinwazyjny sposób montowania to ich największe zalety. Plisy w popularnych wymiarach to dobry pomysł na szybką zmianę aranżacji okiennej, a ich ciekawa struktura oraz forma zachwycą domowników i gości. Wybierz kolor, który siedzi Ci teraz w głowie i spraw, by niebawem znalazł się na Twoich oknach.

WYBIERZ Z POPULARNYCH ROZMIARÓW WYBIERZ ROLETĘ NA WYMIAR