Żaluzje

Żaluzje aluminiowe

już od 13,66 zł

Kwintesencja nowoczesności w Twoim domu! Aluminiowe lamele w nowym kształcie i bogatej palecie barw zachwycą swoim wyglądem Ciebie, domowników i gości.

Zobacz produkty

Żaluzje drewniane

już od 87,09 zł

Ciepło i przytulność dla Ciebie i Twoich domowników. Uwij sobie gniazdko, w którym każdy poczuje komfort domowego ogniska! Naturalne drewno da spektakularny efekt gry światła w każdym pomieszczeniu.

Zobacz produkty

Pionowe/Verticale

już od 15,76 zł

Stwórz wygodne miejsce pracy lub komfortowy gabinet, gdzie każdy poczuje się swobodnie. Pionowe lamele żaluzji, zwisając swobodnie zakryją to, co potrzebujesz ukryć.

Zobacz produkty

Nowoczesne, eleganckie i gustowne żaluzje na okna i drzwi, które zdobią i chronią

Aluminiowe

Sprawdzone przez lata rozwiązanie, przedstawione w nowej designerskiej odsłonie to połączenie, które cechuje współczesne żaluzje. Nowoczesny wygląd oraz dowolnie regulowana ilość światła to prosty sposób na to, by chronić swoją prywatność oraz intymność. Nasze żaluzje to łatwa obsługa, wielość barw, modernistyczny wygląd, wytrzymałość oraz skuteczna ochrona w jednym produkcie, który urozmaici Twój widok przez okno.

Drewniane

Drewno zawsze prezentuje się ładnie. A jeszcze ładniej będzie prezentować się na Twoich oknach. Ciepły i przyjemny klimat, który wzbogaci słońce przedzierające się i odbijające od lamel wykonanych z naturalnego drewna to idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na wysokim komforcie w pomieszczeniu. Design, ochrona, klimat i niepowtarzalny charakter Twojego wnętrza – właśnie po to tworzymy nasze drewniane żaluzje.

Pionowe/Verticale

Żaluzje, które swoim rozmiarem oraz swobodą dają szansę na skuteczną ochronę dużych szklanych powierzchni lub na dzielenie powierzchni. Verticale to połączenie funkcjonalności tradycyjnych żaluzji z formą zasłony. Długie, grube lamele ozdobiliśmy ciekawymi kolorami oraz strukturalnymi materiałami, które zmienią pryzmat przechodzącego przez nie światła, tworząc klimatyczną atmosferę w pomieszczeniach. Całkowicie zasłaniające widok, zagwarantują Ci prywatność na jaką zasługujesz. Poczuj się intymniej i bezpieczniej we własnych pomieszczeniach.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ