Żaluzja aluminiowa, 25 mm, InLight, Na wymiar, Catalea

Produkt jest dostępny

Żaluzja Aluminiowa, 25 Mm, InLight, Na Wymiar

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
59,90
Szczegóły produktu
Do góry
Żaluzja aluminiowa na okna

Kluczowe cechy żaluzji:

Wykonana z odpornego na wygięcia aluminium

Produkt na wymiar

Rozmiar lamelek: 25 mm

Grubość lamelek: ok. 0,21 mm

PerfectFix – system stabilizacji rolety

Minimalistyczny wygląd – montaż w świetle szyby

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Indywidualny wybór strony sterowania

Żaluzja przykręcana do listwy przyszybowej

Możliwość zamówienia żaluzji z usługą montażu

Odkryj żaluzje na nowo

Prowadzenie boczne

Zaprojektowana przez nas żaluzja z system PerfectFix sprawia wrażenie tworzenia jednej całości z oknem. System PerfectFix to żyłkowe prowadzenie boczne, które powoduje poruszanie się osłony zawsze równo z otwieranym oknem, dzięki czemu żaluzja nie buja się i nie uderza o okno.

Okna z wywietrznikiem

Oferujemy standardowe, minimalistyczne sterowanie łańcuszkiem koralikowym. Łańcuszek służy jednocześnie do poruszania żaluzją góra – dół oraz obracania lamelek. System jest bardzo prosty w obsłudze i sprzedawany wraz z zabezpieczeniem ChildSafety.

Pokazowy minimalizm

System Inlight to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala zamontować żaluzje w świetle szyby. Elegancko i estetycznie wykończona listwa, skrywająca mechanizm sterowania za sobą, wprowadza lamele żaluzji pomiędzy listwy przyszybowe. Dzięki temu żaluzja przylega do szyby i nie odstaje bardzo od okna.

System InLight

W trosce o najmłodszych

Wyposażona w łańcuszek koralikowy żaluzja, dzięki dołączeniu elementu Child Safety (zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami), stanowi jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w dziecięcych pokojach. Łańcuszek nie zwisa bezwładnie oraz prezentuje się schludnie i elegancko.

Child safety w rolecie

Duet formy i treści

Prosta forma i oszczędny kształt aluminiowej żaluzji z lamelami w rozmiarze 25 mm przywodzi na myśl futurystyczne aranżacje wnętrz. Rząd równo przyciętych lamel, połączonych ze sobą za pomocą minimalistycznego systemu Inlight, to zgrana w spójną całość osłona okienna, która obdarza pomieszczenie elegancką nowoczesnością.

Żaluzje aluminiowe w łazience

Dekoracje i dodatki inspirowane surowymi lub naturalnymi materiałami to trend, który coraz częściej wdziera się do wnętrzarskich aranżacji. Żaluzja wykonana z aluminium wydaje się świetnie wpisywać w ten zmierzający w stronę futuryzmu nurt. Aluminium świetnie sprawdza się nie tylko jako ochrona przed słońcem. Ubrane w drewnopodobne barwy lamele są odporne na efekty, jakie wywołuje wilgoć, dlatego znakomicie nadają się do łazienek, szczególnie tych urządzonych w stylu modernistycznym.

Żaluzje aluminiowe - jaki pokój?

Żaluzje są sprawdzoną osłoną okienną, która pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Forma lamel oraz ich harmonijna struktura to najlepsze rozwiązanie dla pomieszczeń, które stanowią centralny punkt w domu, jak kuchnia czy salon. Obracane wokół własnej osi lamelki dają wielostopniową możliwość regulacji ilości światła w pomieszczeniu i świetnie odnajdą się także w kuchni czy jadalni. Żaluzje przylegające do szyby zadowolą każdego perfekcjonistę, który doceni wykonanie ich na indywidualny wymiar.

Jak dbać o żaluzje drewniane i aluminiowe?

Czyszczenie i konserwacja

Czym czyścić żaluzję?

Lekkie zakurzenia z aluminiowych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.

Szczotka do żaluzji - jak czyścić?

Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki.

Czyszczenie żaluzji - ścierka

Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na szybkie odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.

Czym myć żaluzje?

Usuń mocniejsze zabrudzenia, stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.

Dane techniczne
Do góry
Dane techniczne
Producent:Catalea
Nazwa produktu:Żaluzja aluminiowa, 25 mm, InLight, Na wymiar
Numer produktu:SW10172.11
Kolor:Beżowy
Jakość: Premium
Gwarancja: 5 lat