Drewniane i bambusowe (31 produktów)

Postaw na prestiż i elegancję drewnianych lub bambusowych żaluzji

Produkt Twojego projektu

Wiemy, że każde mieszkanie jest odzwierciedleniem jego mieszkańców. Dlatego warto, by znajdowały się w nim produkty, które w pełni im odpowiadają. Drewniane żaluzje, dla których wybierzesz kolor, rodzaj drewna czy rozmiar, odpowiadać będą Tobie, domownikom oraz Twoim oknom. Od Ciebie zależy jaką charakterystykę im nadasz. Pewne jest to, że będzie to dopasowany wybór.

Drewniane lamele w stylowym charakterze

Stylowe wnętrza, które zachwycają wyglądem, ale też powodują, że przebywanie w nich wzbudza przyjemne uczucie relaksu i odpoczynku, to cel wielu osób. Drewno i wykonane z niego przedmioty, np. żaluzje, pomogą Ci stworzyć w pomieszczeniu klimat, w którym nawet Twoje wnętrze poczuje się przytulnie. Dopełnieniem będą kolory oraz aura, która wypełni pokój dzięki promieniom słońca przechodzącym przez drewniane lamele.

Natura bliżej Ciebie

Wytrzymałe materiały, naturalna faktura, egzotyczny i lekki bambus lub eleganckie drewno. Nasze żaluzje wykonywane są tylko z naturalnych, ekologicznych materiałów. Struktura materiałów oraz ich naturalnie wstępujące odcienie dodają otoczeniu prestiżu oraz poczucie bliskości ze środowiskiem. Naszą jakość poznasz po tym, jak dobrze będziesz się czuł w otoczeniu naszych żaluzji.

Estetyczne wykończenie produktu

Wierzymy, że to detale i drobne szczegóły powodują, że całość nabiera swojego charakteru. Nasze żaluzje drewniane wykończone mogą być drewnianą blendą, która zadba o to, by żaluzja wyglądała estetycznie oraz jednolicie. Zasłoni niechciane elementy oraz pozostawi w ukryciu tajemnicę poruszania lamelami w górę i w dół.