Zwroty i reklamacje

Szanowni Klienci,

ze względu na szczególną sytuację epidemiologiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, informujemy, że czas rozpatrywania reklamacji może ulec wydłużeniu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

PRODUKTY NA WYMIAR

Reklamacje

Reklamacje w naszym sklepie przyjmowane są na podstawie niezgodności towaru ze złożonym zamówieniem. Oznacza to, że np. sytuacje takie jak,uszkodzony towar czy towar w kolorze innym niż w złożonym zamówieniu, będą podlegać reklamacji. Skontaktuj się z nami, a wyślemy do Ciebie kuriera, który bezpłatnie odbierze towar i zawiezie go do nas. By nie szukać daleko, formularz reklamacyjny możesz pobrać tutaj.

pdf iconPOBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY

 

Zwroty

Część naszych towarów, tworzymy specjalnie pod Twoje wymiary, abyś mógł cieszyć się z idealnego dopasowania. Dlatego nie możemy ich przyjąć z powrotem. Wiemy jednak, że mogą pojawić się różne okoliczności, w których pojawi się konieczność korekcji rozmiaru produktu. Dlatego dajemy Ci możliwość skorygowania wymiaru w przypadku produktów zamawianych NA WYMIAR. W celu uzyskania informacji o tej usłudze przejdź na zakładkę
Gwarancja Dopasowania

 

 

PRODUKTY GOTOWE

Reklamacje

Reklamacje w naszym sklepie przyjmowane są na podstawie niezgodności towaru ze złożonym zamówieniem. Oznacza to, że sytuacje takie jak np. uszkodzony towar czy towar w kolorze innym niż w złożonym zamówieniu, będą podlegać reklamacji. By nie szukać daleko, formularz reklamacyjny możesz pobrać tutaj.

pdf iconPOBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNY

 

Zwroty

Zwroty towaru przyjmujemy w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia przez klienta. Aby zwrócić towar należy wypełnić formularz zwrotu towaru oraz odesłać go na adres:

sklep@domondo.pl

Wypełniony formularz należy także wydrukować i załączyć go do paczki wraz z odsyłanym towarem. Zwrot należy odesłać na adres:

Domondo.pl
ul. Świecko 43, hala B
69-100 Słubice

Proszę zwrócić uwagę, by wypełnić wszystkie pola w formularzu!

pdf iconPOBIERZ FORMULARZ ZWROTU