Roleta materiałowa wolnowisząca, Przyciemniająca, Na wymiar, STANDARD 2.0, Livani

Produkt jest dostępny

Roleta Materiałowa Wolnowisząca

[Delivery Cost Label] [Delivery cost] zł
[Delivery Time Label] [Delivery Time]
59,90

Szczegóły produktu

Do góry

Istotne cechy i funkcje rolety materiałowej wolnowiszącej:

Montaż inwazyjny przy użyciu wkrętów i kołków

Materiał poliestrowy - ZAMÓW DARMOWE PRÓBKI

Roleta produkowana na wymiar

Wielostopniowy system opuszczania i podnoszenia materiału rolety

Elementy montażowe wykonane z tworzywa sztucznego

3 sposoby montażu: do wnęki, do ściany lub do sufitu

Child Safety - sterowanie z systemem bezpieczeństwa dzieci

Indywidualny wybór strony sterowania

Roleta materiałowa wolnowisząca

Skrojona na miarę Twojego okna

Nasza nowa wersja rolet wolowiszących materiałowych zmienia sposób postrzegania prostoty. To produkt oferujący oprócz bezpieczeństwa i stabilności, łatwy i szybki montaż w prawie każdym miejscu, także do sufitu. Ich spersonalizowany rozmiar oraz wysokiej jakości materiał sprawią, że idealnie wpasuje się w Twoje okno, stając się harmonijną częścią całej okiennej aranżacji.

Montaż rolet wolnowiszących

Wolnowiszące rolety materiałowe wyposażyliśmy w przykręcane uchwyty montażowe. Ich nowoczesna forma pozwala na mocowanie rolety w dowolnym miejscu: na ścianie, suficie lub do wnęki okiennej. Niezbędne jest wykonanie otworów montażowych.
UWAGA: uchwyty wystają poza materiał o około 22 mm z każdej strony.

Materiał rolet, przyciemniający

Ze szczególną starannością dbamy o wygląd każdej z rolet. Zastosowana przez nas metoda cięcia materiału charakteryzuje się brakiem zabrudzeń oraz równymi krawędziami materiału. Przykładamy także ogromną wagę do rozmiaru rolety, który dla zachowania perfekcyjnego designu zawsze wykonujemy z dokładnością do 1 mm.

Funkcjonalny minimalizm

Nasze rolety wolnowiszące wykonujemy w spersonalizowanym rozmiarze, dopasowanym idealnie do rozmiaru okna lub wnęki, dzięki czemu prezentują się zawsze w sposób nienaganny i schludny. Roleta wykonana na wymiar to także gwarancja udanego montażu oraz skutecznej ochrony przed światłem. Montowane do sufitu, ściany lub wnęki, rolety materiałowe przyciągają swoich zwolenników niezawodnością. Stabilny, prosty, bardzo bezpieczny montaż zawdzięczają zastosowaniu wkrętów i kołków. Więcej o zaletach tego montażu doczytasz w poradniku Inwazyjnie czy bezinwazyjnie?

Child safety w rolecie

W trosce o najmłodszych

Wyposażona w sznurek koralikowy roleta, dzięki dołączeniu elementu Child Safety (zaprojektowany i wykonany zgodnie z europejskimi normami), stanowi jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań stosowanych w dziecięcych pokojach. Sznurek nie zwisa bezwładnie oraz prezentuje się schludnie i elegancko.

Child safety w rolecie

Dane techniczne

Do góry

Dane techniczne

Jakość: Standard
Gwarancja: 2 lata

Inni kupili także

Do góry

Użytkownicy oglądali także

Do góry