Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Aluminiowe (56 produktów)

Klasyczny wygląd i sprawdzona technologia nowoczesnych żaluzji aluminiowych

Aluminiowe lamele w designerskiej odsłonie

Tradycyjne żaluzje aluminiowe, to tak naprawdę już nowe żaluzje. Dokładny sposób pokrywania lamel oraz ich nowy, lekko zaokrąglony kształt tworzy całkowicie nowy design, odbiegający od tego, z którym większość z nas kojarzy sobie żaluzje. Szukasz nowoczesnej osłony do modernistycznego wnętrza? Jesteś we właściwym miejscu.

Kolor to podstawa

Nie ważne czy żaluzja będzie Cię chronić przed słońcem czy przed spojrzeniami sąsiadów – w obu przypadkach powinna wyglądać dobrze na Twoich oknach. Dostępna na Domondo.pl gama kolorów dla żaluzji aluminiowych pozwoli Ci na stworzenie ciekawych i dopasowanych aranżacji, które zachwycą domowników oraz Twoich gości.

System InLight

Nowy system żaluzji InLight pozwala na montowanie ich w świetle szyby. Dzięki temu żaluzja oraz lamele idealnie wpasowują się do przestrzeni i aranżacji okiennej. Jednak jej największym plusem, jest dekoracyjna listwa, która skrywa cały system sterowania za sobą, a wygląd żaluzji czyni estetycznym oraz stylowym.

Proaluminium

Nowy desing uzyskany został poprzez połączenie nowych metod cięcia aluminium oraz jego konstrukcji. Pogrubiona lamela jest nie tylko wytrzymalsza, ale także odporna na wygięcia oraz lepiej prezentuje się na oknie. Grubość wynosi 0,21mm, co przełoży się na lepszą ochronę przed słońcem, a dzięki nowej technologii lamele nie odbiegają wagowo od swoich szczuplejszych kolegów. Lekka i łatwa w obsłudze – chyba nie potrzeba nic więcej.