Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Rolety dzień i noc (71 produktów)

ROLETY DZIEŃ NOC NA WYMIAR – KOMFORT NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Rolety Dzień Noc, zwane także Roletami Zebra lub Roletami Duo, to jedne z najchętniej wybieranych modeli wśród dzisiejszych systemów osłon okiennych. Nic dziwnego - łączą w sobie najlepsze właściwości rolet materiałowych oraz żaluzji poziomych. Dzięki temu łatwo stworzysz zarówno estetyczne, jak i praktyczne wnętrze. A kto z nas nie lubi prostych i szybkich rozwiązań?

CO WYRÓŻNIA ROLETY DUO?

  • - Optymalna kontrola nad światłem i prywatnością
  • - Łatwość montażu
  • - Intuicyjna obsługa
  • - Szeroka gama najmodniejszych kolorów
  • - Wysoka jakość materiałów

ZALETY BEZINWAZYJNYCH ROLET DZIEŃ I NOC

Wielu z nas obawia się, że osłony okienne nie będą współgrać z aranżacją naszych domów, ale w tym przypadku wątpliwości można odłożyć do lamusa. Bezinwazyjne Rolety Dzień Noc pasują bowiem do firanek, zasłon oraz innych elementów dekoracyjnych w salonie, łazience czy jadalni. Doskonale odnajdą się one zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym czy skandynawskim.

Nieustannie śledzimy panujące trendy branżowe, dlatego Rolety Dzień Noc na wymiar dostępne są we wszystkich najmodniejszych kolorach, a ich paleta stale się powiększa. Dodatkowo oferowane przez nas tkaniny są proste do utrzymania w czystości - wystarczy wilgotna szmatka, aby pozbyć się z nich drobinek kurzu czy drobnych zanieczyszczeń.

Jak działają Rolety Duo? Ich mechanizm opiera się na dwóch warstwach naprzemiennie ułożonych pasów z różnych materiałów - transparentnej siatki i kryjącej tkaniny w dowolnym kolorze. Przesuwanie ich względem siebie pozwala wpuścić odpowiednią ilość promieni słonecznych i stworzyć klimat sprzyjający pracy, odpoczynkowi czy obowiązkom domowym. Płynna regulacja światła pozwoli także rozwiązać wiele codziennych problemów - zaczynając od upałów, a kończąc na nadmiernym, miejskim oświetleniu, które często nie daje nam zasnąć.

Inwazyjnie czy bezinwazyjnie? Wybierz najlepszy sposób montażu.

Bezinwazyjne Rolety Dzień Noc skutecznie ochronią każdy dom przed nadmiernym nasłonecznieniem czy wzorkiem sąsiadów, dlatego polecamy je do pokoi dziecięcych, jadalni, a nawet łazienek. Rolety DUO dzielą się na:

  • Rolety Dzień Noc Bezinwazyjne Mini: najprostsze wersje rolet w najniższej cenie, które montujemy bezpośrednio na ramie okna. Wyposażone są w boczne prowadzenie żyłkowe, dzięki czemu materiał nie odstaje od szyby nawet przy jego uchyleniu.
  • Rolety Dzień Noc w kasecie: rolety są zabudowane w kasecie wykonanej z aluminium lub PCV w pełnej gamie kolorystycznej, co wpływa na walory estetyczne. Boczne prowadnice utrzymują materiał blisko szyby.
  • Rolety Dzień Noc Wolnowiszące: rolety dedykowane większym powierzchniom, które montowane są do sufitu lub ściany, co bezpośrednio wpływa na estetykę okien i całego wnętrza.

MONTAŻ ROLET DZIEŃ NOC

Czy kiedykolwiek zwlekałeś z decyzją o zakupie tego rodzaju osłon okiennych z powodu konieczności wiercenia dziur lub ryzyka uszkodzenia okna? Jedną z najważniejszych cech Rolet Dzień Noc na wymiar jest wyjątkowo prosty i przede wszystkim bezinwazyjny montaż. Intuicyjny system mocowania pozwala na umieszczenie ich w ramie bez doświadczenia, profesjonalnej wiedzy czy specjalnych narzędzi, a jeśli wystąpią jakieś komplikacje, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Czy kiedykolwiek zwlekałeś z decyzją o zakupie tego rodzaju osłon okiennych z powodu konieczności wiercenia dziur lub ryzyka uszkodzenia okna? Jedną z najważniejszych cech Rolet Dzień Noc na wymiar jest wyjątkowo prosty i przede wszystkim bezinwazyjny montaż. Intuicyjny system mocowania pozwala na umieszczenie ich w ramie bez doświadczenia, profesjonalnej wiedzy czy specjalnych narzędzi, a jeśli wystąpią jakieś komplikacje, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

Rolety Zebra to doskonały produkt dla klientów, którzy cenią funkcjonalność i trwałość. Szukasz innego rozwiązania z zakresu osłon okiennych? Sprawdź naszą ofertę rolet materiałowych i plisowanych!

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ