Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Bezinwazyjne mini (34 produktów)

Rolety dzień i noc bezinwazyjne, które zamontujesz bez wiercenia w oknach

Szybki i łatwy montaż

Jeśli liczą się dla Ciebie szybkość i prostota produktu, to mamy produkt dla Ciebie. Łatwa i ekspresowa w montażu roletka dzień i noc w bezinwazyjnej wersji pasować będzie do każdego okna. Nieniszczący ramy okna sposób wieszania docenisz, jeśli nie chcesz, by w Twoich pięknych oknach pojawiły się dziury.

Dostosuj poziom światła

Każde pomieszczenie ze względu na swoje przeznaczenie potrzebuje indywidualnego poziomu naturalnego słońca lub intymności. I to o różnych porach dnia. Dzięki naszym roletkom dzień i noc możliwe będzie dowolne regulowanie poziomu światła, bez zbędnego wysiłku czy zmieniania położenia całych rolet. Wystarczy delikatne pociągniecie łańcuszka.

Odcienie i barwy odpowiadającemu Twojemu wnętrzu.

Ciekawe aranżacje okienne powstają poprzez połączenie wzorów i kolorów. Trakcyjne pasy, które odnajdą się w każdym stylu pomieszczeń, mogą teraz ozdobić także i Twoje okna. Ciekawy design oraz duża ilość popularnych i lubianych barw urozmaici każde wnętrze. Zobacz, czy najdziesz tu swój ulubiony kolor.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ