Rolety materiałowe

Rolety materiałowe bezinwazyjne

już od 17,00 zł

Zachowaj piękno naturalnego drewna i nie wierć dziur w oknach. Montaż rolety jeszcze nigdy nie był tak szybki i prosty.

Zobacz produkty

Rolety materiałowe w kasecie

już od 69,70 zł

Zaproś estetykę i elegancję do swojego domu. Delikatne i smukłe wykończenie rolety okaże się idealnym rozwiązaniem dla osób o wyszukanym guście aranżacyjnym.

Zobacz produkty

Rolety materiałowe wolnowiszące

już od 52,93 zł

Stabilność i wytrzymałość, które sprawdzą się w każdych warunkach. Zapewnij sobie podwyższony komfort kontrolowania światła każdego dnia.

Zobacz produkty

Rolety materiałowe na każde okno i do każdego domu

Systemy dopasowane do każdego rodzaju okna

Nie ważne, jakie są Twoje umiejętności. Ważne, jest to, że u nas znajdziesz system rolety oraz rodzaj montażu, który zawsze będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Systemy odpowiadają na wiele Twoich potrzeb oraz pomogą skutecznie chronić Twoje wnętrza. Pytanie tylko, którego szukasz?

Poziom światła dopasowany do pomieszczenia

Odpowiednia ilość naturalnego światła powinna być dobierana do pomieszczeń, ich usytuowania oraz czynności w nich wykonywanych. Nie wszystko jednak da się przewidzieć, dlatego oferujemy Ci różną transparentność naszych rolet, by umożliwić Ci kontrolowanie światła dla większego komfortu – Twojego i Twoich domowników.

Kolory wyrażające Ciebie i wnętrze

Chęć podkreślenia osobliwości danego pomieszczenia to częsty powód do zmian w otoczeniu. Pomogą Ci w tym tkaniny i materiały w ulubionych kolorach, które po zawiśnięciu na Twoich oknach sprawią, że po pracy szybciej będziesz wracać do domu, tylko po to, by znowu poczuć ten wyjątkowy klimat i aurę.

Idealny rozmiar, to Twój rozmiar

Nieskromnie możemy powiedzieć, że tak, mamy rozmiar, którego szukasz. A dokładniej, mamy rozmiar na Twoje okna!
Nasze rolety materiałowe przygotowujemy na wymiar, dlatego zawsze masz pewność, że produkt będzie pasował jak ulał. Prosta instrukcja oraz dokładność naszego wykonania co do milimetra, to sprawdzony sposób na rozmiar idealny.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ