Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
Bezinwazyjne mini (193 produktów)

Rolety materiałowe bezinwazyjne, czyli wygodny i bezpieczny montaż

Najłatwiejszy system

Czy można chcieć czegoś więcej od rolety niż skuteczna ochrona i szybki montaż? Można! Oprócz tego, że wieszanie jej zajmie Ci 5 minut, to dodatkowo nie uszkodzisz swoich okien. Bezinwazyjny system nie wymaga wiercenia dziur oraz wkręcenia kołków. Bez specjalistycznych sprzętów i fachowej wiedzy. Robisz to szybko, sprawnie i po swojemu.

Dostosuj poziom ochrony

Bez względu na to, jaki jest Twój cel, z naszymi roletami osiągniesz go na pewno. 3 stopnie przepuszczalności światła dadzą Ci szansę na znalezienie produktu, który spełni Twoje oczekiwania. Czy chcesz mieć ciemno, czy jasno, czy chronić swoją prywatność – rozwiązanie znajdziesz w naszych roletach, które zasłonią dokładnie to, co chcesz.

Odcienie i barwy odpowiadające Twojemu wnętrzu.

Tradycyjny produkt wcale nie musi być nudny lub nieelegancki. Bogata paleta barw, designerskie wzory i fasony lub ciekawe struktury materiałów dostępne na Domondo, dają możliwość zaaranżowania przestrzeni okiennej w indywidualny sposób. Dzięki temu zapanujesz nad klimatem we wnętrzach oraz nadasz im odpowiadający Tobie charakter. Innymi słowy, poczujesz się jak u siebie w domu.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ