W kasecie (33 produktów)

Rolety materiałowe w kasecie, czyli eleganckie wykończenie i skuteczna ochrona w jednym

Elegancja w każdym detalu

Funkcjonalność oraz dopasowany design na stałe wpiszą się w wystrój Twoich wnętrz. Elegancko wykończone kasetki oraz prowadnice, które obudowują materiał ze wszystkich stron, możesz kolorystycznie dopasować do swoich okien. Nie można także zapomnieć o tym, że konstrukcja kasety zakrywa wszystkie prześwity wokół materiału, przez które może wpadać światło.
Potrzebujesz czegoś więcej, żeby Cię przekonać?
Zajrzyj na nasz produkt.

Dostosuj poziom ochrony

Bez względu na to, jaki jest Twój cel, z naszymi roletami osiągniesz go na pewno. 3 stopnie przepuszczalności światła dadzą Ci szansę na znalezienie produktu, który spełni Twoje oczekiwania. Czy chcesz mieć ciemno, czy jasno, czy chronić swoją prywatność – rozwiązanie znajdziesz w naszych roletach, które zasłonią dokładnie to, co chcesz.

Odcienie i barwy odpowiadające Twojemu wnętrzu.

Tradycyjny produkt wcale nie musi być nudny lub nieelegancki. Bogata paleta barw, designerskie wzory i fasony lub ciekawe struktury materiałów dostępne na Domondo, dają możliwość zaaranżowania przestrzeni okiennej w indywidualny sposób. Dzięki temu zapanujesz nad klimatem we wnętrzach oraz nadasz im odpowiadający Tobie charakter. Innymi słowy, poczujesz się jak u siebie w domu.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ