Moskitiery

(63 produktów)

Moskitiera jako najlepsza ochrona dla Twojej skóry przed ukąszeniami

Moskitiery okienne

Moskitiery okienne dostępne w różnych kolorach i rozmiarach to sposób na walkę z insektami, która będzie dopasowana nawet pod kątem kolorów czy designu. Różne sposoby otwierania pozwolą Ci wybrać najwygodniejszy dla Ciebie i Twoich bliskich produkt. Skuteczna ochrona oraz elegancki wygląd to połączenie, dzięki któremu Twoje wieczory przy otwartym oknie będą wolne od komarów i ukąszeń.

Moskitiery drzwiowe

Wygodna i nienarzucająca się forma ochrony przed owadami. Moskitiery drzwiowe umożliwią Ci spokojny sen, przy otwartych drzwiach balkonowych podczas letnich gorących nocy. Dostępne modele i wymiary pozwolą Ci dopasować ochronę przed insektami do Twoich drzwi. Gęste oczka siatki, skutecznie bronią dostępu do sypialni czy salonu. Przed Tobą wiele przespanych nocy bez obaw o ukąszenia komarów czy pająki straszące dzieci.

Siatka do moskitiery

Uniwersalna, skuteczna i prosta w montażu. Siatka do moskitiery to sposób na szybkie i nieniszczące okna rozwiązanie, które chroni przed owadami podczas długich, letnich wieczorów. Drobne oczka, wzmocniona struktura i uniwersalność zastosowania sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.