OGRÓD I TARAS

Parasole ogrodowe

od 430,33 zł

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Odporne na zmienne warunki parasole będą wędrować za słońcem lub stworzą stabilną ochronę letniej jadali w ogrodzie. Pewne jest to, że czas spędzony na zewnątrz stanie się przyjemniejszy.

ZOBACZ PRODUKTY

Pawilony ogrodowe

od 266,29 zł

Zmień swój ogród na eleganckie i ekskluzywne SPA! Pawilon ogrodowy to niezawodny sposób na stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej, wolnej od deszczu i mocnego słońca.

ZOBACZ PRODUKTY

Maty balkonowe

od 35,74 zł

Dyskretne, intymne i przyjemne dla oka otoczenie to cel każdego posiadacza balkonu. Płotki i maty nie tylko urozmaicą wygląd balustrady czy płotu, ale także uczynią Twoją przestrzeń komfortową.

ZOBACZ PRODUKTY

Plandeki

od 7,98 zł

Koniec z przemokniętym drewnem i brudnymi meblami na balkonie. Nie musisz już wszystkiego wynosić na noc, wystarczy, że schowasz je pod plandekę, która nie przepuści nawet kropelki deszczu.

ZOBACZ PRODUKTY

Parasole i maty, które ochornią każdy balkon lub taras przed słońcem czy deszczem

Parasole ogrodowe

Każdy czasem potrzebuje schronić się przed słońcem. Szczególnie podczas lata, na balkonie czy w ogrodzie, nadmierna ilość słońca może okazać się denerwująca. Połączenie grubego materiału z aluminiowym stojakiem, który może zmieniać kąty nachylenia, to bezpieczna i skuteczna ochrona podczas letniego odpoczynku czy zabaw na świeżym powietrzu. Różne modele, ceny, kolory i rozmiary ułatwią poszukiwania i wybór parasola, który będzie odpowiadać Ci w 100%.

Plandeki

W 100% wodoodporne pozwolą Ci cieszyć się zadbanymi meblami ogrodowymi lub ochronią ważne dla Ciebie miejsca. Plandeki dostępne są w dwóch popularnych kolorach, do których dokupisz zestaw montażowy, zabezpieczający przed ich zerwaniem, nawet podczas silnego wiatru. Pomyśl, ile razy deszcz pokrzyżował Ci plany? Rozwiązaniem, będzie wodoodporna plandeka ochronna.

Maty balkonowe i płotki

Dodatkowa ochrona, która zabezpieczy Twój balkon lub taras przed niechcianymi spojrzeniami lub silnym wiatrem. Dekoracyjne maty i płotki na ogrodzenie powstrzymają deszcz lub piach, który burzy Twój spokojny odpoczynek. Dodatkowo zapewnią Ci intymność oraz komfort podczas spędzania wolnego czasu w ogrodzie czy opalania się na balkonie.