Nasi konsultanci dają z siebie wszystko, ale czas oczekiwania na połączenie jest znacząco wydłużony. Omiń kolejkę i sprawdź status swojego zamówienia tutaj: status zamówienia.
W kasecie (17 produktów)

Rolety dzień i noc w kasecie nadadzą eleganckiego wyglądu każdemu pomieszczeniu

Materiał zamknięty w estetycznej kasecie

Tutaj znaczenie ma tylko to, że dzięki roletom dzień i noc, zamkniętym w eleganckiej kasecie Twoje okno zawsze będzie dobrze wyglądać. Smukłe kasetki, wykonane z PCV lub aluminium dopełniają aranżację, a w połączeniu z materiałem zakrywają wszystkie szczeliny, przez które mogą przedostać się promienie słoneczne.

Dostosuj poziom światła

Każde pomieszczenie ze względu na swoje przeznaczenie potrzebuje indywidualnego poziomu naturalnego słońca lub intymności. I to o różnych porach dnia. Dzięki naszym roletkom dzień i noc możliwe będzie dowolne regulowanie poziomu światła, bez zbędnego wysiłku czy zmieniania położenia całych rolet. Wystarczy delikatne pociągnięcie łańcuszka.

Odcienie i barwy odpowiadającemu Twojemu wnętrzu.

Ciekawe aranżację okienne powstają poprzez połączenie wzorów i kolorów. Trakcyjne pasy, które odnajdą się w każdym stylu pomieszczeń, mogą teraz ozdobić także i Twoje okna. Ciekawy design oraz duża ilość popularnych i lubianych barw urozmaici każde wnętrze. Zobacz, czy znajdziesz tu swój ulubiony kolor.

ZAINSPIRUJ SIĘ I ZAPROJEKTUJ